Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Ех, данас 5.5км за 30 минута - задовољан....анаеробни тренинг успјешно пребродио!

Сто ти даброва с Онтарија - гледам јуче Њујоршки маратон - па, они људи (и жене и мушкарци) нису људи - оно су суперљуди....свака им част! За неповјеровати какве су оно машине! Човјече, оне жене трче километар за 4 минуте и онда тако 42 пута......свака част! :)

Dobar si :cool:

Zar je juce bio njujorski maraton ?

Ма какви добар.....гледам јуче Полу Редклиф и за петама јој добрих 37-38км 40-годишња Рускиња - чини ми се Петрова (иначе, повратница у трчање) и пиче жене....и онда коментарише лик на ТВ:''Погледајте како Петрова ружно трчи, дјелује као неки аматер који трчи километар за 6 минута'' хахаххахаха само је фалило још да каже - ''биједни и шугави аматер'' :) е то сам ја хахахахах тј. то је моја брзина ....какви добар, мој стари друже.....какви добар....

Да..да...био маратон јуче....Пола побиједила са неких 2:20+....а Сантош код мушких 2:08.....

Данас 11.1 км .....за 70 минута....лагани аеробни тренинг....

Немој пуно да трчиш. Бићеш жгољав, а секе то не воле. :smile2: Нек има мало меса.

Бићеш жгољав, а секе то не воле. :smile2:

Kako koje. :cool:

Немој пуно да трчиш. Бићеш жгољав, а секе то не воле. :smile2: Нек има мало меса.

ја сам већ жгољав....кост и кожа....појело ме зло моје унутрашње....мали сам, ал' сам зато одвратан :wbeyond: :smile2:

данас 13 км трчања .....:smile2:

Куда трчиш? Па ако негдје, не дај Боже заковрнеш, да те лакше наћи. Сам кажеш да си кост и кожа и жгољав, само док негдје у каналу завршиш од тог силног трчања. :wtoothy9:

Ма, свуда трчим :wtoothy9: а даанс како је пао снијег :smile2: натакарио се на траку....а ако шта буде :smile2: ја само раширим једра и вјетар ме донесе :):smile2:

Danas odem malo u dzim i sad tamo ima i bazen,

kad tamo plivaju neke djevojcice, onako mozda 13-14 godina, u odjeci i marame oko glave :eek:

vidim doveo ih otac, neki arap, brko :)

ronjaju djeca, nevjerovatno, ko iz one slike nasih kona iz Neuma :evil6:

mislim jadna djeca, ne znam samo kako su im to dopustili... :a014:

E свашта, само човјеку да се смучи базен...

Ma ja svakako rijetko idem, mrzi me poslije da se susim , pogotovu sada kad je zima i volim da prosetam :wbeyond:

mada je dobar bazen, 3 trake po 25 metara, a nije nikad guzva...

ali to prvi put vidim stvarno...

Пливање је најбоља рекреација. Само што каже Аке некад буде зима па ти се и не улази у воду. Посебно не за Арапима. :)

25 метара базен, кад пливаш у таквом чини се кратка трака, више се обрће него плива, али кад нема ни таквог базена онда.. :neutral:

Ima i 50-metarski olimpijski, samo malo dalje, inace meni je i ovaj dosta, e sutra cu vala na bazen,

nadam se da nece biti arapa :)

fakat kod nas nije nikad bilo bazena :neutral:

npr u Sarajevu bi po velicini trebalo biti najmanje desetak bazena...

Пливање је најбоља рекреација. Само што каже Аке некад буде зима па ти се и не улази у воду. Посебно не за Арапима. :)

Каква црна рекреација? Зар и зими улазит у вооду ? Неби вала ни прије Арапа ,а камо ли после њих.? Ту би мање било и дискриминације ,да није толико Арапа :evil6:

Каква црна рекреација? Зар и зими улазит у вооду ? Неби вала ни прије Арапа ,а камо ли после њих.? Ту би мање било и дискриминације ,да није толико Арапа :)

Васо топла је вода, не бој се. :laugh:

Ја у оном у теретани никад не пливам, јер разни напумпани манијаци зијевају.

Како мислиш зијевају, гледају...?

Па они морају да гледају, зато су ту :)

Ја у оном у теретани никад не пливам, јер разни напумпани манијаци зијевају.

A ti dobra ko dobar dan. :)

Иако сам у теретани најмање три пута седмично, после пливања ме све боли, кад се тек почне. Јуче ујутру сам ишла, данас не могу да се помјерим.