Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Odem juče u teretanu, učlanim se i mislila sam večeras da odem malo, ali dok sam sve završila za danas što sam imala, već bilo kasno...

Teretana, da ne kažem fitnes ;)

Ја се још нисам учланила у фитнес. Шит. Нешто размишљам да се учланим у веслачки клуб, али како сам ја само тешки рекреативац, вјероватно њима не требају људи који немају такмичарског духа. Хм... можда кајакашки клуб... Само да ми се уклопи у распоред.

Redovno teglim nekakve kese, trenutno najviše s dječijom garderobom, pa hodalica, pa kolica a lift zakaže često..pa skupljaj igračke. A ovaj moj lijeni Gašo...ne može sama ni sekunde, dijete se probudi u tri po noći i ona bi da se igra ali neka...nije mi mrsko.

A dobro dodje i kondiciji. ;)

Kako mi ovde nedostaje pristojan bazen, kad sam bila u Sarajevu puno sam plivala...Bila dostigla da plivam prsno sat i petnaest minuta, nekim umjerenim tempom, bez prekida, i jednom baš podignem na sat ipo...I pogriješim, premorim se i poslije mi je trebalo baš vremena da vratim vrijeme...

Kako mi se sad pliva, nije normalno...nisam ni na moru bila ovo ljeto...

Redovno teglim nekakve kese, trenutno najviše s dječijom garderobom, pa hodalica, pa kolica a lift zakaže često..pa skupljaj igračke. A ovaj moj lijeni Gašo...ne može sama ni sekunde, dijete se probudi u tri po noći i ona bi da se igra ali neka...nije mi mrsko.

A dobro dodje i kondiciji. ;)

Neka, neka, još ako navikne da se drži u rukama, gotov si...Samo lagana naznaka da spustiš dijete, malo da odahneš, i kmeeee... ;)

Да парафразирам ТЛН, а рекреирам се говно... гледам да што више ходам до посла и назад, ал откако сам се нешто прехладио, и то сам избјегавао дуго...

Neka, neka, još ako navikne da se drži u rukama, gotov si...Samo lagana naznaka da spustiš dijete, malo da odahneš, i kmeeee... ;)

Стара кинеска пословица (чини ми се) каже: Држите дјецу док су мали да их не бисте држали када одрасту...

Ma nije baš nešto luda za rukama ali radoznala strahovito...sve mora ocariniti, dotaći i naravno najčešće trpati u usta. :smile:

Стара кинеска пословица (чини ми се) каже: Држите дјецу док су мали да их не бисте држали када одрасту...

Ima itekako smisla ova poslovica.

Elem od rekreacije imam sutra svadbu....možda odigram koje kolce a, usput budi rečeno, igram ko hrastov kolac. ;)

A možda ću i sjediti dok mi noge ne oteknu toliko da mi se pertle počnu same izvlačiti.

Volim rekreaciju i gledam da svaki dan odradim nešto od fizičkih aktivnosti. Trenutno mi je najpogodnije šetanje po brdima, a i imam sreću da živim tik pored Trebjese-omiljenog mjesta za rekreaciju Nk, te znam za dva sata penjanja i spuštanja po T da "nasložim" od 700 do 1000 metara visinske razlike. Lijep trening.

Uh, to je ekstra, po planini ili brdima kad se hoda...

Uh, to je ekstra, po planini ili brdima kad se hoda...

Jeste.

Još kad je neko vičan fotkanju, da vidiš onda zadovoljstva.Motiva na pretek.

Ako budeš raspoložen, baci neku fotku na forum da vidimo ;)

Ako budeš raspoložen, baci neku fotku na forum da vidimo ;)

poenjeqy4.th.jpgthpix.gif

Selo Poščenje sa jednim od svoja dva mala jezera, ovdje je rođen Radovan Karadžić.

Naravno, fotka nije moja, ali poznam onog ko ju je napravio. :wbeyond:

5-6 километара по киши и вјетру. Сачувај Боже.

трчиш 12 минута , па колико истрчиш....има 5 категорија, и резултати зависе од старосне доби....3 км спада у одличну физичку спрему

трчиш 12 минута , па колико истрчиш....има 5 категорија, и резултати зависе од старосне доби....3 км спада у одличну физичку спрему
Imaš te kategorije? Postavi, ako ti nije teško. Inače ja volim lagano trčkaranje, ali da bude nekih sat vremena ili oko 9 km (dva kruga oko Trebjase).

Ја упште не могу да трчим 12 минута... ;)

Е, па то требаш промијенити.....за 15 дана то можеш постићи....темпо није важан....

Ја не могу да трчим. И не може се то промијенити за 15 дана...