Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Ne vjezbam vec gotovo godinu dana. Kobajagi sam malo isla na jogu, ali nista je to. Sve nesto razmisljam, e..sad cu dok uradim ovo, pa dok se zavrsi ono, pa dok.. :) Postala sam prava lijenstina.. :wdry:

Баш су практичне ове флаше пива од 2 - 2,5 литра :occasion14: могу се користити к'о тегови :wtoothy9:

Баш су практичне ове флаше пива од 2 - 2,5 литра :occasion14: могу се користити к'о тегови :wtoothy9:

А ја све контам откуд ми ова упала мишића... :laugh:

Odem juce u teretanu posle duzeg vremena apstinencija od bilo kakvih fizickih aktivnosti. :smile2: Nakon par sati teske metalurgije osjecam se ko da se raspadam. Od peta pa do glave mislim da nema misica koji me ne boli.

Још нисам почела са фитнесирањем у клубу, али зато, "друг мој", сваки дан препјешачим барем 5-6 километара. И то је нешто...

Super se osjecam poslije fitnesa, i psihicki i fizicki, znoj je cudo...

evo jedna jednostavna vjezba za svakoga, odlicna za ramena, da se podmaze unutra zglob...

stane se mirno i onda se rasire ruke i podignu visoko i tako gore dole, dok se ne umoris...

kod mene sve krcka u ramenu :wtoothy9: ali sve manje i manje :smile2:

Ја читам Акетов пост и понављам покретима упутства! Крцка ли крцка!

Evo jedna nova caka i test, legnete na ledja i dizete potpuno ispravljenu nogu, ovako nekako __/ (oni sa nekim asocijacijama da se uozbilje)

i sta onda, pa nista, trebalo bi da se mogne dici sto vise (ponavljam za ove sa asocijacijama, ovo je rekreacija)

tj najmanje 70 stepeni... ko dize na 30 ima problema sa fleksibilnoscu misica zadnje strane butine i automatski sa kicmom,

ne moze normalno da sjedi zbog toga i krivi se, a da i nema pojma zasto...

zato treba istezati te misice... za zdravu kicmu i prava ledja...

sad za mene je mozda kasno, ali nije za neke druge... u stvari ko zna, tek sam sazanao za ovo, pa cemo vidjeti kakvi su rezultati...

u svakom slucaju ne moze da skodi :wtoothy9:

Та вјежба запрво може итекако да шкоди. Треба водити рачуна да када се то ради, доњи дио кичме од напора не крене да се савија и издиже изнад пода. Ни случајно не подизати обје ноге, исправљене.

Samo se jedna noga dize, to nije vjezba, to je samo test ... pozeljno je najmanje 70 stepeni...

A sta je sa onima sto dignu do 90 stepeni? :smile2:

Prfekt :wtoothy9:

ne stvarno, od velikog je to znacaja, samo sto se ne zna, eto tako neka "mala" sitnica...

ех, ја сам био гибак некад :wtoothy9: сад не смијем ни пробати ово Акетово

Ја пробао . Поражавајуће.... Идем се одморити . :mahanje:

Ја пробао . Поражавајуће.... Идем се одморити . :mahanje:

Evo jednostavna vjezba, dignes desnu nogu na sto (ili sta imas tako zgodno visine oko metra)

i onda pritiskas koljeno da ispravis potpuno nogu, osjetices zatezanje i bol u zadnoj lozi, a mozda i u krstima,

ali nema veze, tako jedno pola minute dosta... onda isto tako levu ;)

Poslije sedam dana, uzmes uglomjer i ponovis test...

Ne bi ni tebi nista falilo :wtoothy9: