Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Васо, хвала живио! Масажа стопала је права ствар - добро је и знати гдје су које тачке на њима.

Posto je u gradu gdje ja zivim trenutno vec zahladnilo, vrijeme je da se krene u teretanu.

Ja obicno preko ljeta naprvim pauzu, jer dosta setam, plivam.....

Ali sad se mora povesti racuna o izgledu.

I tako se ja rekreiram svaki dan osim subote. :icon_smile:

Joj, ja sam opet zakljucila da za otezanu mogucnost da zakopcam farmerke ipak nije kriv novi prasak za ves i usled istog, njihovo skupljanje, vec par kg nabacenih od preteranog konzumiranja omiljenog mi sladoleda, od sledeceg ponedeljka ponovo krecem na pilates.

U izboru od isprobanog : aerobika, akvabika i samo posmatranja tai cia, zakljucila sam da se posle casa pilatesa najbolje osecam, a cesto se i ne oznojim, a izlazim bas sveza i odmorna i mogu da nastavim sa nekom drugom mi aktivnoscu ili obavezom sto nije bio slucaj posle treninga aerobika.

Plivanje je ok, ali ga preko zime ne praktikujem cesto, sto zbog lenjosti, sto zbog sklonosti prehladama, mada je i akvabik sjajna stvar. :icon_wink:

Ni ja bas nisam ljubitelj aerobika. Isla sam samo mjesec dana. :icon_rolleyes:

Od prije 7 dana imam licnog trenera( doduse, zensko je :rolleyes: ) i super je . Napravili smo plan i sad samo treba vjezbati. :icon_rolleyes:

Ali moj najdrazi dio rekreiranja je cetvrtkom. Tad idem na ples, a poslije u saunu, pa malo u bazen! :icon_smile:

Preporodi mi se i dusa i tijelo! :icon_wink:

To sa licnim trenerom ti je sjajno ako ga mozes sebi priustiti i ako si stvarno disciplinovana. Prosle godine sam pozelela da u jednoj prigodi izgledam tip-top, kalnula sam lovu i mesec dana skoro svakodnevno vezbala sa licnim ( moj je bio zgooooodan frajer :rolleyes: ).

Kroz samo mesec dana, rezultati su bili fenomenalni, cilj je bio postignut i batalila sam. Uverila sam se i da sa 3-4 treninga nedeljno, odrzavam dobru formu, a pri tom ja dosta i pesacim, a i stalno sam u frci i strci, te ne stizem da se prejedam. Ti, @Kole, samo nastavi sa licnim, al' ne preteruj, kazu da je i vezbanje ako se preteruje, jedna velika navlakusa :icon_wink:

Ja nikako da se odlucim !

Do prije 5 godina redovno sam trcao, isao u teretanu, zaista sam bio u top formi a onda posao i zivotne zayebancije i visam nisam nasao vremena. Poslije tih 5 godina, uspio sam i da ponovo propusim iako mi je zaista trebalo mnogo snage i volje da batalim duvan.

I sad gledam kako da prvo batalim duvan ( mislim da je pusenje i teretana/trcanje ipak ne idu zajedno) pa da onda prelomim...opet.

Mislim da cu sve to srediti do kraja godine.

Valjda.... :icon_confused:

Drz' se ti @Desert, duvana, prepusti teretanu mladjima.... :rolleyes::icon_wink:

Pa tih "mladjih" u teretanama i nema...samo onih napaljenih "rambovaca" i po koja zalutala zenskica, u principu dolaze matore dzukele koji se boje smrti od srcanog udara ! :rolleyes:

Pa tih "mladjih" u teretanama i nema...samo onih napaljenih "rambovaca" i po koja zalutala zenskica, u principu dolaze matore dzukele koji se boje smrti od srcanog udara ! :rolleyes:

Od srcke, kazes.....ma ne....boje se oni " slatke smrti "... :unsure:

Dodji da ti sapnem sta to znaci... :icon_wink:

Znam sta je ! Kada se najedes kolaca ! :dance:

Hehe, a da mi otpevas i onu...

"... oprosticu joj sveeeeeee

nisam ja supermennnn,

pa da mogu toooooo,

na ledjima da podneseeeeeeemmmmmmm..." :icon_wink:

"ne oprastam joj nista, eeeeeee,

ja jesam supermennnnnnnnn,

i sve mogu na ledjima da podnesem" , (eeeeee)....

valjal ova? :icon_wink:

:rolleyes: 'Ajd' i to da probamo za promenu, al' nemoj posle da se zalis... :icon_rolleyes:

Nego , otidi ti ipak do one teretane i smanji za neko vreme......." pusenje " :icon_wink:

UH! Ja svaki dan pješačim. Šta ću, nema gradskog prevoza, a nemam auto. Dnevno prepješačim između 4 do 8 kilometara, od kuće do posla i nazad. Tako da mi je rekreacija fotelja, DVD, knjige i komp.

Ma sve me boli ali bez kompjutera ne mogu.Gudra-gudra !

Covjece vrati se!

sta se ovde događa? evo vec nekoliko postova od koleta "covjece, vrati se"!???

odakle da se vrati, ocel neko pojasniti??? :smile2:

sta se ovde događa? evo vec nekoliko postova od koleta "covjece, vrati se"!???

odakle da se vrati, ocel neko pojasniti??? :smile2:

Idi na temu "unutrasnji problemi"

I onda ce ti sve biti jasno.

Kako da ne! Nije ovaj forum jedini nacin komunikacije sa Covjekom. :icon_smile:

A sad mi je jasno zasto ti je Tekila presudila nocas. :icon_wink:

Nije to razlog. Nisi ni blizu! :icon_rolleyes:

razlog je rodjenje jedne djevojcice u mojoj porodici! neka je ziva i zdrava sto godina! :icon_smile:

Lijepa vijest. Neka je ziva i zdrava i nek je sreca prati. :icon_smile:

Hvala. :icon_smile:

Izvini Kristijane nisam te prepozno :icon_wink:

Па кад се не примјећујем, маскиран сам забога...желим остати анониман... :smile2:

Хеј ви, што сте у Београду, а желите да се рекреирате - препоручујем фитнес клуб "Тонус", преко пута ресторана Златар. Реновиран, фенси, до јаја, а присутупачан.