Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Visoka sam 167 cm.

Slabo..pfff, lijenost, slaba volja...nekad se prisilim, pa k'o trcanje svako jutro. Slabo je to.

Nista bez redovne aktivnosti.

Mislim da je lijenost. Pola sata se moze uvijek odvojiti, makar brza setnja.

Kg mogu da regulisem, mada bolje koji kg vise ali da je tijelo zategnuto.

Kada izmrsam, lice uzas jedan...tako se i mrsa, od lica pa niza stranu. ;-)

A jel ima teretana u Istocnom ? Ili bilo gdje da se izduvam? :)

Pojma nemam za Lukavicu. Znam da ima u Palama. Doduse, ja izbjegavam zatvorene prostore kad je lijepo vrijeme, tako da...

Ma izbjegavam i ja ali necu oko zgrade trcati. Mislice ljudi da sam skrenula. Na Palama je lakse, vise prirode :)

Gdje je Bez Respekta on bi to znao?

Odes lijepo na Jahorinu, parkiras se kod Rajske Doline i brza setnja do Rajskih Vrata. Gore u basi popijes caj (vjeruj da je raj na zemlji) i vratis se. Nista bolje ti ne treba. Prava vazdusna banja. Ja cesto odem..

Jedino ako me ti budeš vozila jer ja na Jahorini nisam bila ima 10 godina. :)

Ma to možda mogu jednom sedmicno, ko će se peti gore. Mislim, ko ce kafe ispijati po Lukavici ako ja budem na Jahorini? :wtoothy9:

Putokazi su odlicni....no sikiriki. :)

Imam ideeeeju! Fino krenes prema Kasindolu, i trcis do mile volje. Lijepa staza, u pojedinim dijelovima pustos ziva. :wtoothy9: Nemas brige, niti ce ko da te vidi, niti ce da misli da si skrenula s uma.

...Lijepa staza, u pojedinim dijelovima pustos ziva. :wtoothy9: Nemas brige, niti ce ko da te vidi, niti ce da misli da si skrenula s uma.

А ако ти се нешто деси (блиски сусрет са међедом или тако нешто), нико те неће наћи данима. Љепота! :wtoothy9:

Госпојице ВЈТ, мислим да ово може рећи само неко ко не познаје довљоно пут према Касиндолу ака пут Касиндолског батаљона :) Ради се наиме о прилично урбанизованом подручју.

Теретана има 2-3, једна је код Младог јагњета негдје, чини ми се баш у тој кући, оној с велким телевизором... то што тачно знам гдје је и како се зове говори о томе колико је посјећујем...

А ако ти се нешто деси (блиски сусрет са међедом или тако нешто), нико те неће наћи данима. Љепота! :wtoothy9:

A jos kad naidjes pored groblja, onako negdje kad padne prvi mrak. Buuuuu.... :wa080:

Kako ide ovaj Vimbldon, malo se tenisa suta :)

Bio na Jahorini u subotu, sumska rekreacija... :smile2: Idem na bazen, topim se k'o Snjesko... :icon_rolleyes::) Mada me malo hastra ove svinjske gripe, sta znam, dolazi dijaspora donosi sa sobom svasta...

Ја нешто ипак мислим да је тај грип малтене као и сваки други. У сваком случају, није згорег свако јутрос смућкати кашичицу цимета, кашичицу меда и сок од једног лимуна и (не просути) попити - за имунитет одлично. И избјегавати да ти се неко из дијаспоре унесе у лице. :-) И, наравно, ам пак туди замах левом руком, ам пак туди замах десном руком...

Иначе, мени недостаје та рекреација опасно. Али кад сам стално у покрету, никако да се скрасим, да имам уједначен ритам живота, фин клубић за вјежбање. Ех... Барем ћу сад мало опет да пливам...

sva moja rekreacija svodi se na podizanje krigle piva od sa stola i prinosenje ustima. :smile2: a ponekad odem sa malom na planinu da se malo dzefamo u prirodi

Igram fuce na male dva puta sedmicno. Za kosarku (koju vise volim) nema prostora.

Ima ovde odlicna teretana ali ipak preferiram zivlje i vanjske aktivnosti. Da ne obrazlazem dalje, naljutice se neko.

:smile2:

@slabinac

Dzefamo=zdondujemo?

Pa i ja na Jahorini bijah s grlom. :smile2: Isli da se dzefamo=zdondujemo=memimo... :)

A gripa, svinjska, vjerujem da se lijeci, ali u drugim zemljama. :icon_rolleyes:;) U nase doktore nemam povjerenja.

Igram fuce na male dva puta sedmicno. Za kosarku (koju vise volim) nema prostora.

Нема простора... ти ко да си у Црној Гори а не у Афганистану :wtoothy9:

Никако да те питам, има ли још мјеста у том Афганистану да се поштен Србин прода? ;)

Ima ovde odlicna teretana ali ipak preferiram zivlje i vanjske aktivnosti. Da ne obrazlazem dalje, naljutice se neko.

:smile2:

@slabinac

Dzefamo=zdondujemo?

Слабинац :rofl2:

Pa i ja na Jahorini bijah s grlom. :) Isli da se dzefamo=zdondujemo=memimo... ;)

Фебруар окаснио ове године? :)

Ја нисам кладионицу одавно одиграо...

Fino kazem da je setnja na Jahorini zakon. :smile2: Doduse, da sam blize moru drugacije bih pricala. No, svaki cigo svoga konja hvali. :wbeyond:

Sto se tice bazena jedino odem ponekad na onaj u Bistrici. Kupanje na rijekama ne volim (trauma iz djetinjstva) a na gradskim bazenima izbjegavam zbog necistoce i kojekakvih bolesti.

Jasta, setnja pa na meso u Jablanicu. :smile2:

A da je Jahorina ljeti zapostavljena jeste, narod ce se radje cvrljiti po bastama nego otici na Jahorinu i malo protegnuti noge.

Ranije sam znao cesto otici gore kad priprzi u gradu.

Како ми се вози бицикл, баш ме ухватило нешто...

Али прво би морала и да имам бицикл, и да научим да возим :icon_redface:

Узмем од дјеце бицикл да научим, они ће ме научит, сами се понудили (њима смијешно што не знам да возим биц, чуде се јер све остало знам да возим)

А пошто ми се то ради, урадићу...Гледам ових дана како је засвјежило, понеко прође на бициклу лагано...

Баш супер и по влажном времену за зујање свукуда :smile2: Ето мени забаве за љето и јесен...

@slabinac

Dzefamo=zdondujemo?

dzefamo = jebemo

i kicho nije slabinac nego alfa muzijak :cool:

Фебруар окаснио ове године? :)

Ma kasni plata 6 mjeseci :wbeyond: ali za Jašu nikad nije kasno. :smile2:

Како ми се вози бицикл, баш ме ухватило нешто...

Али прво би морала и да имам бицикл, и да научим да возим :icon_redface:

Узмем од дјеце бицикл да научим, они ће ме научит, сами се понудили (њима смијешно што не знам да возим биц, чуде се јер све остало знам да возим)

А пошто ми се то ради, урадићу...Гледам ових дана како је засвјежило, понеко прође на бициклу лагано...

Баш супер и по влажном времену за зујање свукуда :smile2: Ето мени забаве за љето и јесен...

Шта још знаш да возиш? Камион, моторин, фапић?