Jump to content
vjt

Рекреирате ли се, форумаши?

Recommended Posts

Болови у леђима? Болови у глави? Мрзовоља? Подочњаци? Лупање срца при пењању на трећи спрат? Вртоглавица при берби трешања? Дах за роњење у трајању од 5 секунди? Замор при стајању за шанком дуже од 2 сата?

Ако су одговори на сва ова питања ДА, онда смо у сличном сосу! Ускоро ћу да објавим: НЕДЈЕЉУ БОРБЕ ПРОТИВ (ТЈЕДНА? - ма не) РАДА ЗА КОМПЈУТЕРОМ!

E, ja ne osjecam zamor kod stajanja za sankom duze od dva sata ! Preksinoc sam stajao skoro sedam sati i to mi nije rekord, jer rekord drzim u jednoj drugoj koja otvara ranije a zatvara kasnije...

Sto se tice ostalog, hmmmm, penjem se bez problema uz stepenice a "ronjam" 50 m bez oksidzena...A znam da nisam u formi. Ranije sam mogao vise i bolje ali se omatorilo ! :roll: :|

Али ја сам питала обичне смртнике Бананамене! :)

Ma sve me boli ali bez kompjutera ne mogu.Gudra-gudra !

Хм, нисте размишљали о неком виду одвикавања? :roll:

Trudimo se ali nesto ne ide ...Za sada.

Само наставите да се трудите. За ваше добро говорим! А и за свеопште, у неком космичком смислу, као... :wink:

Ma sve me boli ali bez kompjutera ne mogu.Gudra-gudra !

Same here. Addicted.

Мада, чини ми се да због тога не губим превише на кондицији, прије мјесец и нешто сам играо фудбал, и чисто из зајебанције направим пар згибова на пречку... запрепастио сам се колико могу. Мада, чим не радим пет дана скочим три киле горе... сва срећа па нисам женско па примјетим тек кад се обријем да ми лице нешто другачије изгледа.... :|

igram lopte 2x nedeljno, ali nisam zadovoljan kondicijom. inace, aktivno sam trenir'o fudbal 11 god. i kad se sjetim kako sam nekad jeo zemlju poslije priprema, sad mi dodje da placem na terminima.

ali ko sto rece neko gore, ostarilo se, a i nema se vise vremena.

pa rekoh, nemam vise vremena ko nekad. radim i studiram, a samo od fudbala se nije moglo zivjeti.

ma nisam ja bio neki extra igrac, kad sam to napokon skonto, tad sam i prestao trenirati.

Ja bi svake zime suto kosarke jednom sedmicno, ali mi se ove godine nesto podrepilo...

A ima i te kako koristi, narocito za pluca i srce ... :?

Кад помену клизање... Нек' мени неко каже са искуством - јел' проблем научити скијати негдје у 30-тим и колико, цирка, дана треба за такав "подухват"?

Кад помену клизање... Нек' мени неко каже са искуством - јел' проблем научити скијати негдје у 30-тим и колико, цирка, дана треба за такав "подухват"?

evo, ja ću ti reći, mada ni moje iskustvo nije nešto...

nije problem uopšte...

dovoljno ti je dva puta po par sati da naučiš plug, kočenje i padanje :lol:

i treći dan na žicu...

ima i hrabrijih pa prvi dan idu na žicu, i ne bude im ništa...

malo se izrazbijaju, ali dok dodju do baze, naučili su već sve :D

Хвала, хвала... Дјелује оптимистично. Колико би то задовољство коштало, рецимо на Јахорини? Претпостављам да треба ипак ту неко да буде од искуснијих + опрема, итд.

Iznajmljivanje Ski opreme po danu je oko 20km u radnim danima, 25 vikendom, 100 sedmicno...

Posto ce te doci skuplja pita nego tepsija ako pokusas da ucis s bilo kim, ma koliko taj neko bio iskusan, najbolje je da se upises u SKI skolu. Skola je dnevno oko 15-20 KM.

To je to otprilike...

Najnovija rekreacija, ide se na plivanje pomalo... 8)

Odlicno za djale :shock:

danas sam bila na klizanju, dobro za mozak, pustiš ga na pašu :lol:

Iznajmljivanje Ski opreme po danu je oko 20km u radnim danima, 25 vikendom, 100 sedmicno...

Posto ce te doci skuplja pita nego tepsija ako pokusas da ucis s bilo kim, ma koliko taj neko bio iskusan, najbolje je da se upises u SKI skolu. Skola je dnevno oko 15-20 KM.

To je to otprilike...

što se tiče škole, nije ni to loše, ali mislim da instruktori sve malo iskomplikuju i razvlače...

jedino ko želi snoubord da uči, to je izgleda nešto teže savladati od skijanja...

predlažem manju cifru od hiljade :lol:

ja sam poslije prvog termina klizanja dobila manju upalu mišića potkoljenice...i sad ništa od klizanja :cry: