Jump to content
Maša

H1N1, вакцина, упозорење, остало

Recommended Posts

Vaso junace, kako u to "vrijeme posta" uklopi taj jogurt umjesto caja ??? :wtoothy9:

Razrijedi se malo vodom :wtoothy9:

Vaso junace, kako u to "vrijeme posta" uklopi taj jogurt umjesto caja ??? :wtoothy9:

Чајем сам се за време лежања од напада герипе "налијевао" да би надокнадио текућину у организму коју сам губио знојењем . Литре чаја пио сам дневно .По савјету доктора воду нисам смео пити .Чак ни ледени чај из фрижидера . Организам "гори", зној цури ,једино чајем можеш спречит "дехидрирање". Чаја као текућине у свим нијансама окуса ,одрекао сам се за сва времена . Јогурт је сада у мом случају лијек .

Пијење чаја умјесто воде да човјек не би дехидрирао је за мене толико сумануто да бих најрадије ишамарала те докторе. Чај је диуретик и помаже избацивању течности из организма и људима који су близу дехидрације се даје или раствор елетролита или сама вода. Вода је нешто најљековитије што постоји без обзира шта каже љекар (о врсти грипа о коме вјероватно слабо шта и зна), ја бих трошила двије боце Пролома дневно!

Vjt, je u pravu. :wbeyond:

Voda je zakon, a ni meni ne idu u glavu ti dr jer, kada organizam "gori" od visoke temperature, logično je nadoknađivati izgubljenu tečnost nekim hladnim napitkom, a ne toplim čajem i još više podizati ionako visoku temperaturu.

No glavno je da je gripa već prošla.

Ma salio sam se Vaso :) :mahanje: .

Ovdje to doktori bas onako "odokativno" dijagnosticiraju, bez ikakvih konkrenih testova. Za troje ljudi koji rade samnom (bas tu u istoj prostoriji) , doktori su rekli da je ta gripa H1N1, a meni iako sam isto bio bolestan kao i oni doktor je smijuci se rekao " ne sekiraj se, nije famozna H1N1" :wbeyond: .

A bio sam tri-cetiri dana bolestan "ne pitaj" i sto kazes popio sam vise caja nego ikad u zivotu (i odgovaralo mi je da ga pijem).

Vjt, je u pravu. :wbeyond:

Voda je zakon, a ni meni ne idu u glavu ti dr jer, kada organizam "gori" od visoke temperature, logično je nadoknađivati izgubljenu tečnost nekim hladnim napitkom, a ne toplim čajem i još više podizati ionako visoku temperaturu.

No glavno je da je gripa već prošla.

Мени је пива ,још ако је "Никшићка ", закон ,али нужда мјења законе .Што се тиче знања лијекара ,не сматрам себе стручним да би оспоравао њихове "терапије ".

Сјетих се сад једног вица :

Пита Мујо Николу :"Како се лијечити од свињске грипе ?

Научиш "роктати " одговара Никола -

http://online.konzum.hr/categories/5471298/products/60019285

Razrijedi se malo vodom :wtoothy9:

Не мало већ на ову теглицу литар воде .Пробај па ћеш видјет што значи освјежење .

Pandemiju svinjske gripe lažirana- Europski

parlament traži hitnu istragu! .

.

Europski parlament pokreće istragu o utjecaju farmaceutskih tvrtki na proglašenje pandemije svinjske gripe te globalnu kampanju cijepljenja, izvijestio je radio Slobodna Europa.

Rezoluciju kojom se zahtijeva hitna istraga o tomu je li pandemija bila lažirana, jednoglasno je donijela Zdravstvena komisija Parlamenta Europske unije, a Slobodna Europa navodi kako se njome ustvari traži transparentnost u istrazi korupcije između Svjetske zdravstvene organizacije, farmaceutske industrije i znanstvenika.

Čitavu priču pokrenuo je dr. Wolfgang Vodarg, sadašnji predsjedavajući Odbora Parlamenta EU-a za zdravstvo, po struci epidemiolog, koji je proglašenu pandemiju nove gripe, izazvane virusom H1N1, ocijenio kao “jedan od najgorih medicinskih skandala stoljeća”.

"Da bi progurali svoje lijekove i cjepiva, farmaceutske tvrtke utječu na znanstvenike i na službene organe za standarde u zdravstvu, alarmiraju vlade širom svijeta i navode na trošenje mršavih zdravstvenih resursa za neučinkovite strategije cijepljenja i nepotrebno izlaganje milijuna zdravih ljudi riziku velikog broja nepoznatih posljedica od nedovoljno ispitana cjepiva", ocijenio je dr. Vodarg.

Komisija Europskog parlamenta imat će, dakle, zadatak istražiti je li zaista Svjetska zdravstvena organizacija u lipnju 2009. bez pravog razloga proglasila pandemiju te je li skupina stručnjaka, koja je savjetovala njezino proglašenje, imala "intenzivne financijske veze" s farmaceutskim divovima poput GlaxoSmithClinea, Rochea i Novartisa, koji su profitirali na lijekovima i cjepivima.

Dr. Vodarg podsjeća i na promašenu kampanju protiv ptičje gripe te ukazuje kako je, zajedno s kampanjom protiv svinjske gripe, izazvala ogromnu štetu u zdravstvenim proračunima, kao i kod dijela osoba koje su se cijepile te također poljuljala povjerenje u značajne svjetske zdravstvene institucije.

Шта нам све раде? :wa110:

Треба објесити и пар новинара, а већину казнити због доприноса...

Pandemiju svinjske gripe lažirana- Europski

parlament traži hitnu istragu! .

.

Шта нам све раде? :wa110:

Pa Vaso jesi li ti imao taj grip ili nisi.

Inace ovi konstantni minusi su valjda pobili sve te viruse, vise to niko ne spominje.

Ja se tradicionalno ne vakcinisah zbog lijenosti, te malo iz straha poceh prati malo vise ruke :)

Pa Vaso jesi li ti imao taj grip ili nisi.

У налазима доктора пише да сам прележао грип H1N1 .Све упутнице за контролу плућа носиле си исте назнаке.На задњем прегледу плућа доктор ми каже : " имао си среће све је прошло без последица " Дали сам ја имао среће или су они погрешно дијагностицирали то је питање на које би и ја хтео знати одговор . Знам само да се неби волио поново наћи у таквој позицији ,без обзира како се та болест звала . Цјепио се нисам нити ћу .