Jump to content
yossarianba

Voda iz vodovoda bolja od flaširane?

Recommended Posts

Кад сам видио да се вода из Хрватске продаје у Србији, мал ме шлАг није ударио... наравно, не пада ми на памет да је купујем ;) Пролом, Књаз Милош, Минаква... ма има их триста врста...

Samo taj ukus mogu da podnesem. :wbeyond: Sve ostale, ma ko da ih proizvodi, su mi uzasne. Nekakve su bljutave, kao da si kiloogram eksera iskuvao u njima.

Samo taj ukus mogu da podnesem. :wbeyond: Sve ostale, ma ko da ih proizvodi, su mi uzasne. Nekakve su bljutave, kao da si kiloogram eksera iskuvao u njima.

Па нађи неку с лимуном и лиметом, имаће другачији укус ;)

Па нађи неку с лимуном и лиметом, имаће другачији укус ;)

Vidis, mogla bih. ;)

Doduse, ja kad bilo sta kupujem uopste ne trazim ima li od ovog proizvodjaca ili onog. Znam tacno sta volim da jedem i pijem, koju kozmetiku koristim i sl.

Npr. Vegetu ne mogu porediti ni sa jednim Bio zacinom, Cappy narandza je nesto sto je uvijek u mojoj korpi i tako dalje i tako dalje.

Vidis, mogla bih. ;)

Doduse, ja kad bilo sta kupujem uopste ne trazim ima li od ovog proizvodjaca ili onog. Znam tacno sta volim da jedem i pijem, koju kozmetiku koristim i sl.

Npr. Vegetu ne mogu porediti ni sa jednim Bio zacinom, Cappy narandza je nesto sto je uvijek u mojoj korpi i tako dalje i tako dalje.

Не знам кад тачно сам почео да гледам произвођаче... не могу да се сјетим времена кад нисам гледао :wtoothy9: али скоро никад нисам имао проблема да нађем добру замјену за масу ствари, посебно прехрамбених...