Jump to content
maki78

њега коже

Recommended Posts

Dame moje drage, kako njegujete kozu? Imate li neki poseban tretman?Ja sam pocela primjecivati"prve bore" i fino odem i kupim kremu protiv bora. Sada imam i bore i bubuljice jer mi je prejaka. :icon_evil:

Maki...ja sam otvorila istu temu samo pod nazivom "Njega tijela". Imas tamo sve... :icon_smile: nesto me mrzi da ponovo pisem. :icon_wink:

Maki...ja sam otvorila istu temu samo pod nazivom "Njega tijela". Imas tamo sve... :icon_smile: nesto me mrzi da ponovo pisem. :icon_wink:

Hvala Kole, otici cu da vidim jer me bas zanima :icon_lol: Njega tijela?

Сјетих се глупог вица, кад је баба отишла код доктора, а овај јој каже да јој је потребна њега.

Ееее, синко, каже баба, потребно него шта, али њега баба није видјела петнес' година... :smile2:

pa koza se najbolje njeguje u malim zidanim stalama. treba joj napraviti jasle i voditi racuma da uvijek ima pitke vode i svjeze djeteline. :smile2:

pa koza se najbolje njeguje u malim zidanim stalama. treba joj napraviti jasle i voditi racuma da uvijek ima pitke vode i svjeze djeteline. :smile2:

I Kinezi prodaju tašnu od koze tli malaka :smile2:

Sve, sve...al' sta napravise od ove narandzaste, ove prve...ma ljepoticu. :icon_lol:

Demi Moore je lijepa zbog pijavica

Holivudske ljepotice ulažu mnogo novca i vremena u svoj izgled, no Demi Moore ide još korak dalje. Kako bi zadržala mladenački izgled i mladog dečka, ona dopušta pijavicama da joj sišu krv

0551007.4.jpg

Demi Moore nakon tretmana pijavicama

Glumica koja je udana za mlađahnog glumca Ashtona Kutchera svoj dobar izgled, na kojem joj zavide i mnoge mlađe kolegice, održava neobičnim tretmanom. U nedavnom posjetu Austriji podvrgla se terapiji na kojoj su joj pijavice sisale krv.

Ovaj u najmanju ruku neobičan potez objasnila je u showu Davida Lettermana. 'Oduvijek sam stremila najnovijim metodama za poboljšanje zdravlja', rekla je seksi 46-ogodišnjakinja Demi.

Ako razmišljate o tome gdje se mogu nabaviti pijavice, oprez. Demi ne da bilo kome da joj siše krv. Pijavice kojima se prepustila su uvježbane medicinske pijavice.

Ovako je opisala svoj prvi tretman: 'Pijavica vam se uvuče kod pupka, osjetite ugriz. Tada se morate opustiti i duboko disati dok ona pije vašu krv i postaje sve deblja. Prvo se osjećate gore, ali onda nastupa poboljšanje.'

Nakon samo jednog tretmana glumica je sigurna da dolazi po još. Ako je stvar funkcionirala još kod starih Egipćana, zašto ne bi i kod Demi?

David Letterman, kojeg je Demi posjetila kako bi promovirala svoj novi film Flawlesse, nakon svega što je čuo imao je samo jedno pitanje: 'Jesi li sigurna da nije riječ o menopauzi?'

'Pijavica vam se uvuče kod pupka, osjetite ugriz. Tada se morate opustiti i duboko disati dok ona pije vašu krv i postaje sve deblja.

Boze sacuvaj. Ne bih ovo uradila, pa taman kad bi izgledala kako baba u 40-tim.

Bljak..

Za dobar ten pijavice, za vitku siluetu gliste :occasion18: :confused5:

Који дебил од жене! Зар је онај блентон вриједан тога... Па да је Вентворт Милер... хехехе...

Doktori su nekada pustali krv kao vid lijecenja, valjda se kroz tu regeneraciju krvi obnovi malo i koza, ali gen je presudan.

Neki dan gledam na tv Anu Bekutu, stvarno izgleda jako lijepo i prirodno...

Doktori su nekada pustali krv kao vid lijecenja, valjda se kroz tu regeneraciju krvi obnovi malo i koza, ali gen je presudan.

Neki dan gledam na tv Anu Bekutu, stvarno izgleda jako lijepo i prirodno...

Кажу да је један од разлога због ког жене живе дуже и стална промјена крви због менструације. А мало и зато што је нама пију...

А мало и зато што је нама пију...

:cool: Cuj to?

Sta se toliko iscudjavate

Ne cudimo se nego komentarisemo.

njena karijera zavisi od njenog izgleda

Neka si nam rekao nesto sto nismo znali. :wtoothy9:

Која каријера? :smile2:

Иначе, увијек ми је био гадан тај Дориан Греј синдром.

Kakva karijera? Ne znam stvarno, neka holivudska, vise milionska...o kojoj obicni smrtnici samo sanjaju ali se s vremena na vrijeme drznu da je kritikuju.