Jump to content
kole

Malo da pricamo.......

Recommended Posts

Dobra veče...

Ja malo u prolazu pa da pozdravim stare poznanike i da se prisjetim lepih dana na ovom forumu.. Bilo je to nekada zabavno i rado se ovde dolazilo...

Hvala..osjećam se dobro.. jest da je krštenica malo požutjela ,ali kažu valja se. Za Hercegovca nije to nikakvo čudo.... :)

Razbija me zadnjih dana bol u koljenu.19 godina kasnije uradim rtg tog koljena....tadasnja dijagnoza metak se zaustavio u mekom tkivu noge i da mi nece u zivotu praviti ozbiljnije probleme sem povremenog bola. A sudeci po snimcima koje uradih juce on je cijelo vrijeme u stvari u kosti (a nije mogao tamo uci naknadno) Kost savrsenog izgleda a ja ispadoh fenomen. :D A i tada mi je dr Sosic rekao bio ga ja religiozan ili ne, da odem u svaku bogomolju i prilozim sta jer se ne vidja da neko bude ranjen u unakrsnoj vatri (ne spomenuh da sam u isto vrijeme dobio kroz lakat) i na takvim mjestima a da bude skoro bez posljedica.

.

Ako je vjerovati NATURE kanalu (viasat cini mi se) nigdje u Evropi nema toliko razlicitih zivotnijskih vrsta kao u Srbiji.

Sumaher bije zivotnu bitku. Nikada ga nisam volio kao vozaca (naprotiv!). Ali posto sam ljubitelj F1 znam o njemu i ponesto izvan staza a te stvari su za postovanje i zbog toga se nadam da ce da se izbori.

Да, тотално безвезе, скијао, пао, ударио у камен... прво су биле вијести да није ништа озбиљно...

Puno, puno, pozdrava svim forumasima. Sve najljepse u Novoj 2014 od srca zelim vama i vasim porodicama. Nadam se da ste svi zdravi i veseli.

Puno, puno, pozdrava svim forumasima. Sve najljepse u Novoj 2014 od srca zelim vama i vasim porodicama. Nadam se da ste svi zdravi i veseli.Vaso prijatelju jel to pivce za zivce....pozzz.

Хвала Фалконе, такође све најбоље теби и осталим форумашима!

Да се мало осупнете :evil6:

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/intervju/esed-radeljas-narodni-poslanik-i-jezicak-na-vagi-deset-plus-tako-su-ocijenili-moj-magistarski-rad

No, piše se kako ste kupili te diplome?

Im'o sam sedam ispita na Sokocu i to se da provjeriti. Provjeravali su, pa neka to i napišu. Nakon položenih sedam ispita na Univerzitetu u Banjoj Luci, im'o sam komisiju na čijem je čelu bio Zoran Tegeltija, ministar finansija RS-a, drugi je bio brat premijera Aleksandra Džombića, a treći neko iz Beograda. Pred tom komisijom i punom salom nas je pet polagalo magistarske radove i ocijenjen sam izvanrednom desetkom. Na moj upit šta je izvanredna desetka, odgovor je bio - deset plus. Bio sam najuspješniji od pet kandidata. Sad, ako sam kupio diplomu fakulteta i magistra, spreman sam odgovarati. Dok sam podržav'o SDP i SBB, o meni je sve najljepše pisano. Ja sam za istinite priče.

И какав то има факултет на Сокоцу? И каква је то ''комисија'' којој је Тегелтија на челу, куку животе!?? И какав је то факултет гдје је овај ''магистрир'о'' - оооо сто ти громова!! ПА, шта је ОВО???

Чуј какав је факултет на Сокоцу... Висока школа за услужни бизнис...

http://www.vub.edu.ba/

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B8_%D1%83_%D0%A0%D0%B5%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8_%D0%A1%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%98#.D0.92.D0.B8.D1.81.D0.BE.D0.BA.D0.B5_.D1.88.D0.BA.D0.BE.D0.BB.D0.B5

Одсјек Института за језик, књижевност, малу привреду и телекомуникације из Чајнича :D

А шта се ти ибретиш ко да си с Марса пао?

Можеш бит доктор наука па сједит на бироу, док се углавном прво добија посао или позиција, која се после покрива дипломом на оваквим факултетима :D

Штавише, углавном си будала ако завршаваш факултет а немаш неку везу, док бауштела негдје плаче, а свакако те чека :D

:evil6: У праву си!! Не знам који ми је клинац!!! На тренутак сам посумњао у Предсједникове ријечи - да је ово најљепше мјесто за живот :evil6:

Jutros mi antivirus izbacio....najjaca reklama ikad. :lol:

Picture1.png

E ode sve ovo u lepu....malocas citam nesto o onoj Sajrus (yahoo je zajebao sve toaletoide svojim vijestima) i tek skontam da je ona u stvari iz nekog djecijeg programa nekad ranije i vidim razgacuje se i ona svaki cas. I onda pricamo o turbo folku kako nas unistava a godinama "najpopularnija" (ironija) muzika obiluje guzicama i sisama kojima nas bombarduju mediji. Ja ne vidim liniju razdvajanja. Nece mene izbombardovati ali mladje populacije svakako.

Да, та несрећница била је нека Хана Монтана, ужас од серије која дјецу претвара у идиоте. Ово сада што та сподоба ради је стварно дно дна. Али могуће да је то empowering for women као и што она госпоја Бијонсе ради. Муљ.

Хана Монтана је наиме пројект Дизни компаније, која има читав канал с тим хајванским серијама....