Jump to content
yossarianba

Glumci i glumice...

Recommended Posts

svaka medalja ima dvije strane. zena je imala porodicnu tragediju, cerkinu joj je umrla i obolila je od raka, to stoji. ali ostatak teksta da je bila zrtva rezima (tacnije svih rezima koji su bili na ovim prostorima) je diskutabilno. mozda nije dobijala puno znacajnih uloga jer nije perfektno govorila srpski. a da u danasnjoj srbiji ne moze naci izdavaca za knjigu zbog svojih politickih stavova to ne mogu da povjerujem. i pogresno sam se izrazio kad sam rekao da je prolupala, vise pristaje otisla na zivcima.

svaka medalja ima dvije strane. zena je imala porodicnu tragediju, cerkinu joj je umrla i obolila je od raka, to stoji. ali ostatak teksta da je bila zrtva rezima (tacnije svih rezima koji su bili na ovim prostorima) je diskutabilno. mozda nije dobijala puno znacajnih uloga jer nije perfektno govorila srpski. a da u danasnjoj srbiji ne moze naci izdavaca za knjigu zbog svojih politickih stavova to ne mogu da povjerujem. i pogresno sam se izrazio kad sam rekao da je prolupala, vise pristaje otisla na zivcima.

Па знаш шта, без обзира на слободу мишљења и остале форе, имати тај тобоже циничан став и давати такав коментар ("отишла" на живцима) за жену која се бори против тешке болести, мени је у најмању руку некултурно и балаво, да не кажем шта више. А она се никоме очигледно не увлачи у дупе и сасвим је логично да је политички неподнобна свакоме. Али гдје би ти то разумио. Рекла три пута "ку*ац" и већ је она отписана...

jedno je ne uvlaciti se nikome u dupe a drugo pljuvati sve zivo. meni je zao sto ju je u zivotu zadesilo sve gore pobrojano ali ne mozes cijeli svijet kriviti sa svoje probleme. i nije dovoljno popljuvati bivsi rezim da bi ti knjiga bila bestseler. a i cinjenica je da je zena nazalost izgubila zivce, to se vidi iz njenog teksta gore.

Жена је у десетак реченица погодила скоро у срж проблема Србије, у срж неких појава, одлично их описала... шта ти мислиш о томе је твоја ствар :smile2:

jedno je ne uvlaciti se nikome u dupe a drugo pljuvati sve zivo. meni je zao sto ju je u zivotu zadesilo sve gore pobrojano ali ne mozes cijeli svijet kriviti sa svoje probleme. i nije dovoljno popljuvati bivsi rezim da bi ti knjiga bila bestseler. a i cinjenica je da je zena nazalost izgubila zivce, to se vidi iz njenog teksta gore.

Па она не "попљувава" све живо већ оно што сматра да је за пљување. Наравно да не можеш (мислим можеш, али није баш паметно) кривити цио свијет своје проблеме, али свакако можеш да кривиш оне који су реално узроковали те твоје проблеме.

И не криви она никога што јој књига није бестселер, већ што неко због њене политичке подобности неће да јој објави роман. То је сасвим другачије. И знаш, ако ти неко каже "пуши ку**ц", то не значи да је попустио на живцима, то значи само да се тако изражава. И значи да је саврешно заболе (тај исти ку**ц) што ће неко да се згражава над њеним посвкама, умјесто да се згражава над неким много већим и горим стварима.

А као што ти Јосариан рече, њена луцидна слика Србије највише говори о томе.

E kicho...ti si VRS glavom i bradom cim su ti ovakva razmisljanja.

Btw, sjajan clanak. Svaka joj cast.

Не, он каже да му је ВРС само друг. Нема друге, морамо да установимо сједи ли глогуз за компјутером. То је једини начин.

Kako moze gologuz da sjedi :eek:

Ponekad bih gledo seriju Sex and city :icon_redface: i sad u nekoj epizodi neki tip kao naviko gologuz da seta po stanu i sjedne onda na bijeli kozni kauc :smile2:

E kicho...ti si VRS glavom i bradom cim su ti ovakva razmisljanja.

Btw, sjajan clanak. Svaka joj cast.

ma 100% :wsrpko:

Не, он каже да му је ВРС само друг. Нема друге, морамо да установимо сједи ли глогуз за компјутером. То је једини начин.

daaaaa, a kitom tipkam po tastaturi. zadovolj(e)na? :laugh:

daaaaa, a kitom tipkam po tastaturi. zadovolj(e)na? :laugh:

ВРС, нема грешка. Само он може да мисли да на помен његове наводне голотиње и жене и мушкраци падају у транс од узбуђења и изненађења. :wtoothy9:

daaaaa, a kitom tipkam po tastaturi. zadovolj(e)na?

Dobro de....sad se ovo moze svakako shvatiti. S obzirom kolike su tipke na tastaturi "tipkalo" mora biti mnogo malo. :smile2:

Salu na stranu, mislio sam vise na influenced by VRS....nego da je to indeed on.

Dosta. Da ne ode u zachatavanje.

Rachel McAdams

"Naša kultura je opterećena golotinjom"

Kanadska glumica Rachel McAdams je optužila današnju kulturu zbog toga što je opterećena golotinjom.

Tridesetjednogodišnja glumica je za Parade rekla da ne bi trebalo biti neobično da se glumci skidaju za potrebe filma, ali pažnja koju golotinja izaziva često uzrokuje nervozu kod filmskih zvijezda.

"Kad igrate izmišljeni lik, golotinja je normalna skoro kao jutarnji obrok. Ali ono šta meni smeta je naša kultura koja je opterećena golotinjom. To ne bi trebalo biti toliko važno, ali nažalost jeste", rekla je McAdams.

"Mislim da ovo prenaglašavanje golog tijela čini glumce nervoznim. Postoji strah da će neko nečije tijelo secirati, pogrešno predstaviti i vrtiti na internetu do iznemoglosti", kaže glumica koja iza sebe ima filmove poput "The Notebook" i "The Hot Chick".

Dodala je i da njen partner Eric Bana svoje mišiće nije išao razvijati u teretanu prije snimanja "golih scena" u filmu "The Time Traveller's Wife" zato što je to "za ljude koji nemaju prijatelja".

"Mišići su za mlakonje", kaže Rachel.

(Sarajevo-x.com)

Jedan od glavnih glumaca osamdesetih. Tipican muski friz tog vremena, razdjeljak na stranu, malo duze ozada.

Kontam kako stvarno ne mogu da nadju lijek za to, eto on je imao najmoderniju medicinsku njegu i nista :neutral:

Duh je bio bas dobar film, pravi hit. On je bas znao i da napravi onu tuznu, placnu facu, zabrinutu...

Patrik je makar prestao da se pati. Mojoj rodici je prije nekoliko dana umro muz na slican nacin, napatio se covjek nenormalno...

Umro Dzon Forsajt (Blejk Karington). Lijepe godine dozivio.

Izgubila bitku sa rakom

Glumica iz "Sopranosa" Denise Borino-Quinn umrla u 46. godini

Glumica Denise Borino-Quinn, koja je neočekivano dobila ulogu u seriji "The Sopranos", umrla je u 46. godini, javlja Associated Press.

Glumica Borino-Quinn izgubila je dugu bitku sa rakom jetre. U martu ove godine Denise je izgubila muža Lukea Quinna Jr.

Borino-Quinn nije imala nikakvog iskustva sa glumom kada je 2000. godine dobila ulogu Ginny Sacrimoni, supruge mafijaša koja se bori sa viškom kilograma.

Njena uloga naišla je na odličan prijem kod fanova.

Preminula glumica gotovo je slučajno otišla na audiciju za uloge u seriji, kako bi dala podršku prijateljici iz djetinjstva. Bila je šokirana kada je dobila ulogu.

Kada nije glumila, Borino-Quinn radila je u advokatskoj firmi.

Ne znam da li rekoh vec...ali onaj Christoph Waltz me odusevio u Inglourious Basterds.

Malocas mi zakaza daljinski te zape na Pink-u i vidim neki film, domaci te se sjetih da je rijec o filmu "Pejzazi u magli"...tematika narkomanija i slicno..davno sam gledao. I vidim glumca...prijatna faca i lijep covjek, sjecam ga se u mnogo uloga ali ime ama bas nikako. I poslije dumanja...poprilicnog jer net nije bio od bog zna kakve pomoci...sjetim se Dusan Vojnovic...sudeci po dostupnim informacijama ziv je ali ga dugo nema nigdje.

slike

Nema tema o zaboravljenim glumcima pa ovdje napisah.