Jump to content
Sign in to follow this  
ForumMaster

Video Igre

Recommended Posts

Nedavno sam preigrao MOHPA....i odavno me nesto nije drzalo vise za racunarom poslije Far Cry. Mada vidim da aktivnostu na ovom topicu i nije bas neka ali eto cisto da prijavim. Inace, ovdje gdje sam jos uvijek ima pirata pa se lakse dolazi do naslova. U stvari ovde i nema nista drugo sem pirata....

Ako koga zanima nesto, bilo filmovi(titlovani na engleskom), igara ili muzike mogu donijeti do I.Sarajeva...

Samo nemoj da bude jedno 200 naslova :D ....

Pozz.

A preporucujem i Brothers In Arms:Road To Hill 30

Odlicna...konfiguracija na kojoj igram

Blockbuster Gericom 512mb

Celeron 2,6

Ati Radeon Mobilty 9000

Reklo bi se slabo za mnoge novije igre ali www.omegadrivers.net rulez!

Optimizirani Ati Catalyst i svasta mozes...

Preporucujem vlasnicima Ati-jevih kartica...

Pozz.

danas sam igrao call of duty 2 (united offensive) - BAS (multiplayer online) kad naletim na jedan nick sa ovog foruma. pomislio sam da je to mozda nas kolega za foruma, ali mi malo cudno da ga vidim tu, mada opet kontam taj je nick veoma specifican.

ako procita ovo, prepoznace se!

inace, igra je strasna!

Само сирово! CoD + CoD United Offensive, вријеме се прекрати у ко зна којем преласку HL2, онда за волан у CMR3, CMR4 и TOCA Race Driver, а кад се чико загрије ускаче се у FALCON 4.0, IL2 и заврши се са Lock On.

Мада мe и даље ништа не опушта као Worms World Party. :lol:

Starship Troopers, zestoka igra do bola, ja uzeo samo demo, pa sam ga igrao nekih 7 sati.. luda igra do bola...

Tomb Raider Legend...

Odlicna igra, bas u duhu svih TB do sada...igram je sa zadovljstvom...

Black......

Zavrsio. Igra ima falinki, jer nema puno mjesta za SAVE, ali je u princiu dobra pucacina, koja malkice podsjeca na realan rat. Jeste da ponekad pucas u lika po deset minuta prije nego sto padne, ali sta ces kada ima dobar pancir! :lol:

Prije jedno 2-3 godine bio sam "zarazen" s Counter Strike. inace radio sam u net caffeu nekom pa kada zatvorimo okupi se moje drustvo na 10 racunara... do besvjesti smo igrali ko kakvi klinci :lol:

Sada kada imam vremena (jako rijetko) Need for speed M. W. je za opustanja :lol:

Sada kada imam vremena (jako rijetko) Need for speed M. W. je za opustanja :lol:

Прешао! Јака игрица, уз мало јачу графичку још је јача!

Сад понекад опалим ГТА Сан Андреас, ал без стратегија нема игре.

А Фифа на Сонију је редовна кад се скупи чопор пивопија за Лигу Шампиона или неку европску Звездину, па после текме онако опијени, бацимо фуце по клопу, ко врисне, плаћа касну обилну вечеру!

Sad samo igram COD2 online.

ja sam donedavno igrao CoD2 online, ali mi dosadilo. igrao sam uglavnom TDM na BiHnetovom serveru. BF2 je ipak puno bolji, jer mozes da koristis tenkove, helikoptere, avione,...a plus imas i vojs komunikejsn sa igracima iz tvoje jedinice

ja sam donedavno igrao CoD2 online, ali mi dosadilo. igrao sam uglavnom TDM na BiHnetovom serveru. BF2 je ipak puno bolji, jer mozes da koristis tenkove, helikoptere, avione,...a plus imas i vojs komunikejsn sa igracima iz tvoje jedinice

Igrao sam Battlefield Vietnam i zaista je ideja dobra. Tako da i 2. nije sigurno daleko. Na kojim serverima igras, ima li dosta raje da igra, jer bi se i ja mogao malo pozabaviti sa njim ?

Igrao sam Battlefield Vietnam i zaista je ideja dobra. Tako da i 2. nije sigurno daleko. Na kojim serverima igras, ima li dosta raje da igra, jer bi se i ja mogao malo pozabaviti sa njim ?

igram na BiHnetu 195.222.33.242

ma jaci je od vietnama, vidjeces

ima dosta nase raje iz BL, NS, BG, ZV,...

ma to je rat zivi :smile2:

igram na BiHnetu 195.222.33.242

ma jaci je od vietnama, vidjeces

ima dosta nase raje iz BL, NS, BG, ZV,...

ma to je rat zivi :smile2:

Hehe vjerujem ti :smile2:

Aj vidjet cu da zbavim BF2, pa eto me malo da se napucavamo u ove besposlene dane :smile2:

Prije 5-6 godina je izasla jedna verzija F-22 sa terenom Bosne, inace moje omiljene igre su bile voznja aviona,

jos 91 sam igro na poslu :smile2: jednu dobru igru koja je stajala samo na jednu disketu :icon_eek:

zaboravio sam naziv, neki Fantom je bio u pitanju :icon_wink:

Prije 5-6 godina je izasla jedna verzija F-22 sa terenom Bosne, inace moje omiljene igre su bile voznja aviona,

jos 91 sam igro na poslu :smile2: jednu dobru igru koja je stajala samo na jednu disketu :icon_eek:

zaboravio sam naziv, neki Fantom je bio u pitanju :icon_wink:

ne znam za tu igru, al ima u novoj igri "panzers" misija gdje se boris protiv srba u bosni :smile2:

Јел драо ко вожњу, рели, НФС... са реалним воланом и ножним командама! Само ћу ово рећи: ЗаРаЗа!

Јел драо ко вожњу, рели, НФС... са реалним воланом и ножним командама! Само ћу ово рећи: ЗаРаЗа!

ja sam igrao NFS underground i most wanted, ali na tastaturi :smile2:

drug mi ima i ovaj najnoviji carbon. ma nemam kad da ga igram, dosta mi je BF2

ja sam igrao NFS underground i most wanted, ali na tastaturi :smile2:

drug mi ima i ovaj najnoviji carbon. ma nemam kad da ga igram, dosta mi je BF2

Карбон је њесра, неупоредив са претходником!

Poslije hita igre Guitar Hero, pojavila se nova igra Rock Band http://en.wikipedia.org/wiki/Rock_Band_(video_game)

Za razliku od Guitar Hero koji je imao samo gitaru, ova igra ima takodje gitaru, ali i bubnjeve i mikrofon...

rock-band-game-2.JPG

Meni je inace mikrofon najdrazi :smile2: Mjeri se tacnost sviranja, tj pjevanja :smile2: a mogu se podesavati nivoi tezine igre...

Evo kako to izgleda http://www.youtube.com/watch?v=5hQk8_SUivU