Jump to content
yossarianba

"Ženi za uspjeh trebaju sise i guzica"

Recommended Posts

Pa po mom ukusu i stavu....ja tu nista ne bi dirao (odnosno bih) preciznije ne bih nista mijenjao. :smile2:

To sto sam ja sisoljubac je moj problem ali slazem se, kao sto to rece vjt, sick shit...jedini razlozi koji opravdaju bilo kakve zahvate su zdravstveni problemi ili velike estetske nekorektnosti.

Mene ne cudi ta njena odluka. Nije cura manekenka ili pevaljka sa Grand parade, ona je sportista,

to je njen zivot i u tenisu svakako odlucuju nijanse i strahovita je konkurencija.

Smanjenjem grudi ce poboljsati pokretljivost i dobiti na brzini. Pogledajte npr Dinaru Safinu, ravna ko daska, visoka, idealno gradjena za taj sport.

Ova djevojka sa ovakvim grudima jednostavno nema sanse protiv Dinare i nikakvim treningom ne moze da nadoknadi taj "nedostatak".

Vjerujem kolika je to frustracija, godine i godine svakodnevnog treniranja i onda odjednom narastu ti grudi i sve to upropaste.

Medjutim da sam joj ja roditelj ipak ne bih bio sretan sa tom operacijom, jer cura se nije ipak rodila 100% za taj sport, i ta operacija cak ni ne garantuje

da ce imati veci uspjeh u karijeri, samo teoretski povecava sanse. Tesko je biti pametan.

Jedina teniserka sa velikim grudima koja je u samom vrhu je Serena Vilijams, ali meni vise lici na musko sa sisama. :icon_rolleyes:

mnogo povoljniji od domacih prodavaca,Roba mi uvek stigla, i 20-30% u proseku 
http://www.fredyshop.com Prvi paket od dva naručena je stigao. Imaju dosta sirok izbor