Jump to content
pandiani

dje izlazite?

Recommended Posts

Meni moja lady nikad nije branila da izlazim, jedino kaze de bogati ako se zalomi, ne sjedaj za volan no uzmi taxi.

E sad sto ja nemam vremena je vec druga stvar. Mada vala jedva cekam da malo procunjam, cisto da se oslobodim osjecaja zatvora (prison-a, ne stomacnog) koji me ovdje uhvati.

atipicna lady,za pohvalu.

Meni moja lady nikad nije branila da izlazim, jedino kaze de bogati ako se zalomi, ne sjedaj za volan no uzmi taxi.

E sad sto ja nemam vremena je vec druga stvar. Mada vala jedva cekam da malo procunjam, cisto da se oslobodim osjecaja zatvora (prison-a, ne stomacnog) koji me ovdje uhvati.

Tako to prave supruge i djevojke ( a i obratno) rade. Sve pohvale. :smile2:

Od zabrana nema nista. To mozes okaciti macku o rep.

Sta ja znam, dobivam ja redovno te zajebancije, pa i ovu, reko da raja ne izmisljaju.

Nego evo jedne fine, domace, za izlazak...

Ne daj se stari :harmonika:

gdje ovo nadje ake?car si,majke mi...

Pozdrav drugari! :smile2:

U zadnje vrijeme sam dosta zujao po Palama i imam veoma dobra iskustva sa ondasnjim alohtonim, a bogami i autohtonim stanovnistvom zenskog pola... :wtoothy9:

Ne fakat, veoma sam pozitivno iznenađen nocnim zivotom na(u) :) Palama, a "Skandal" i ona pivnica pored su mjesta koje bih svakome preporucio. Sad su se studentkinje vratile u svoje rodne krajeve, pa sam se i ja vratio "Leonu" i "Contri". :wbeyond:

Fino ja rekoh na jednoj temi da je Pandiani ziv, zdrav i super se provodi. Nije bilo moje da sad tu pricam detalje. :smile2:

ona kontra je puna 24 sata dnevno, ne znam koja je fora. jest da im je muzika malo drugacija nego na ostalim sminkerskim mjestima.

Ima li iko ikakvu ideju gdje izaci veceras?

Moram da vidim s Prokicem da me veceras ubaci na kliniku. :wtoothy9:

Dobro je vise sa tom klinikom.ba

:wtoothy9: Навече, кад се узбуркају емоције, боље на клиникама него у кафанама.

Kakvu ba kliniku, đe sam ja tu? :wtoothy9:

Guest RodjeniSarajlija

Onda idite u dom zdravlja i trazite uputnicu za Kasindo. :wtoothy9:

Kakvu ba kliniku, đe sam ja tu? :wtoothy9:

Veli Prokic kako je na klinikama lom. Ne zna se ko koga, da prostis, jaše. Ali samo nocu kad se emocije uzburkaju. :) Nema seksa bez emocija.

Onda idite u dom zdravlja i trazite uputnicu za Kasindo. :wtoothy9:

Kontam da odem na Klinicki centar Sarajevo, gore je veca ponuda. :wbeyond:

Da se mi vratimo temi...posto odavno ovde nisam proveo duze vremena, sutra se okuplja stara ekipa pa bi malo da se provrtimo. Da cujem preporuke za fino mjesto. Onako gdje je zivo a ne frcaju hormoni. :)

Veli Prokic kako je na klinikama lom. Ne zna se ko koga, da prostis, jaše. Ali samo nocu kad se emocije uzburkaju. :) Nema seksa bez emocija.

A procitah... jedan je PROKIC! :wtoothy9:

При том се емоције нарочито појачавају према пацијентима који су оперисали слијепо цријево. Устани Фројде да објасниш ово!

Ја не знам има ли ишта занимљиво а живо ван лукавичког прстена око бивше поште Дејтон :) ИксЕл пуко, не знам иде ли ико више на четворку, био је неки фин кафић на Кецу у оним новоизграђеним зградама код цркве, али миран, и никако не могу да се сјетим с ким сам тамо био... Рома, Синг Синг, Ју, Родео кад ради... ма, иди код Мека на билијар :smile2:))))

Imas u Spasovdanskoj (ona nova ulica kad krenes od Leona prema Mladicama) 2 nova kafica, jedan se mislim zove Art. Tu je i Soho koji je isto pristojno mjesto. Ako cete vec piti pivo, onda pivnica od Toma prema Kecu sa lijeve strane.

Bas sinoc gedam-pristojno izgleda onaj Art. Doduse, vise mi lici na kafic za dnevnu varijantu, kafica sa ekipom i tako to. Mozda grijesim...

@Kec, Kumbara u Palama ( preko puta Krajisnikove pumpe, iza vulkanizerske radnje "Zeko") kao pocetak veceri. Klopa extra, cijene vise nego pristojne. Sjedete u bastu ( na krovu kolibe), ali obavezno ponijeti neke jaknice. :smile2: Nakon toga, pravac u Pab na Koranu. Tu uvijek dobro bude. Niti je penzionerski a ni prenatrpano. Poslije par pivca, kad vas atmosfera ponese, svratite u Burence ( odmah iznad Paba), gdje tamburasi sviraju svaki dan. Kako tu zna dobro biti!!

Eto, moj skormni doprinos temi. :)

Guest RodjeniSarajlija

Bio sam jednom u Sohu i skroz mi je bezveze. Vise mi je za dnevnu kafu nego za izaci uvece, zavucen je a i radi samo do 11.

Bio sam jednom u Sohu i skroz mi je bezveze. Vise mi je za dnevnu kafu nego za izaci uvece, zavucen je a i radi samo do 11.

Pa mi i pricamo o dnevnoj varijanti, uvece zna se - Leon :wtoothy9:

Ebga izjalovi se za veceras i to zbog mene. Toliko sam danas stvari uradio da je to strahota i prilicno sam umoran i ne da mi se veceras ali ipak hvala vam za preporuke. Ipak....pribiljezio sve preporuke, ima sljedeci vikend! :smile:

No sutra smo svakako rezervisali dan za sebe pa ce biti dnevnog lutanja.

Yoss, evo sad saznah da Mek vecneko vrijeme ne radi. Zatvorio kafanu i nasao posten posao. :)