Jump to content
Maša

Forumaši, kakvu kosu imate...?

Recommended Posts

Uh, kako me to smara, i to svakodnevno.

Gusta kosa, a izuzetno sporo se susi. :icon_rolleyes:

Pa, Kole, čim budeš u prilici, zamoliš nekoga da obavi taj posao za tebe :icon_smile:

Pa, Kole, čim budeš u prilici, zamoliš nekoga da obavi taj posao za tebe :icon_smile:

Lijepo zvuci... :icon_smile: Moram malo poraditi na tome. :icon_wink:

Прије неких годину дана, за сређивање фризуре требало ми је цирка (око!) 6 минута. Данас констатујемо да ми је потребно око 12 минута, што ће рећи да ми је коса дупло дужа. Што ће рећи да више нисам ћелава. :-) Дакле, коси посвећујем 12 минута свако јутро. Ако користим фен "аждају", ствар се може завршити и за 10 минута. Коле, цијеним да ти није лако с толиком косом...

Jos i nije duga kao nekada. Imala sam ja kosu cak do du*eta, u pubertetskim danima. Ne znam samo

kakva je to bila furka. :icon_rolleyes: Kratku kosu i neke frizurice obozavam, ali nikada ne mogu da ih

namjestim onako kako zelim. Kosa je prava pa prava.....i stoji samo kako ona hoce. U zadnje vrijeme

najcesce svezem kosu na vrh glave....neki cupavi rep :icon_smile:

Имала сам и ја ненормално дугу и валовиту косу прије 14 година. Још не могу да укапирам како сам могла да то "држим". Коса била један дан црвена, други бијела, трећи зелена... Спрејеви за косу су ми били омиљена занимација... ИХ, хипи младос' - лудос'!

I ja sam promijenila sve boje kose....osim one skroz plave tj. bijele. To nikad nisam mogla postici.

Ali, pade mi na pamet kad ti rece valovita kosa...... :icon_smile: Bilo je to ljeta 2000-te, kraj juna mjeseca.Od ranog jutra je bilo cini mi se preko 40 stepeni. Moja sestra od strica se udavala taj dan.

I zamislila ona kako nas par, njenih bliskih rodjaka trebamo imati slicne frizure, haljine....( znas oni glupi americki fazoni sa djeverusama :icon_rolleyes:)

Tako sam ja, posto jedina nemam valovitu kosu, morala ici da je uvijem. Oj, majko moja.....dva sata sam ja sjedila ispod one glupe haube. Zlo mi doslo.....I hajde, uradim ja to sve njoj za ljubav..( a izgledalo je fuj odvratno). Sat vremena nakon toga padne neka iznenadna kisa i zamisli sta se deslo sa mojom "frizurom" :icon_smile:

Nikad vise Kole nece pod haubu...aaaaaa.....ne ja!

Ма нисам се ја фарбала никада, него сам прскала спреј на косу. То ми је било "кулскије" ;-)

Pametno....ja se sjecam nekog zelenog spreja, pa onda gelova u boji.

cao svima, ja sam se pocela farbati vec odavno, i ne sjecam se kada sam pocela. a i probala sam svasta; bila sam plava, pa sam neke pramenove nabacila, pa crna i sad sam konacno svoja tj smedja. (ponekad koja sijeda izviri, a bogami ih ima svakim danom sve vise i vise). i dosla sam do saznanja da je prirodno najbolje.

cao svima, ja sam se pocela farbati vec odavno, i ne sjecam se kada sam pocela. a i probala sam svasta; bila sam plava, pa sam neke pramenove nabacila, pa crna i sad sam konacno svoja tj smedja. (ponekad koja sijeda izviri, a bogami ih ima svakim danom sve vise i vise). i dosla sam do saznanja da je prirodno najbolje.

I ja ovo kazem kad se postavi pitanje silikonske ili prirodne. :smile2:

uuuuu zavisi to prirodno, ako je zensko prirodna plavusa, bolje se ofarbati :smile2::smile2: , malo brate mili da se prikrije... znaci, prirodno moze biti i za*ebano :smile2:

mami svaki dan zahvaljujem sto mi je rodila crnu kosu... :smile2:

:icon_smile: juci mi je bilo: crne kose ZAPLETENE bujne, sve se zamrsilo od onog vjetra :smile2: ... jedva se kretala, malo-malo pa stanem... ali dobro nije to tema... :smile2::smile2::smile2:

:icon_smile: juci mi je bilo: crne kose ZAPLETENE bujne, sve se zamrsilo od onog vjetra :smile2: ... jedva se kretala, malo-malo pa stanem... ali dobro nije to tema... :smile2::smile2::smile2:

Ima li iko drugi da ih mrsi osim vjetra ? :smile2:

Skratila sam kosu vise od 5 cm. :icon_neutral: Kako mi je neobicno.

I ja sam se juce osiso, ali samo jedan centimetar, tek da se sve fino poravna...

a ja se moram nakaniti da se ofarbam. Jedno sam vrijeme imala kracu kosu, sad sam je malo pustila.

Jok, tako sam se sisao par godina, sad se sisam ko svaki drugi co'ek u Lukavici. :smile:

:icon_lol::icon_rolleyes: sto ces reci sta :smile2:

kako se zove onaj novi film od Gibsona, film se radi o civilizaciji Maya...nije bitno, uglavnom sad je to strasno popularno. doduse oni ratnici :icon_lol: ....

:icon_lol::icon_rolleyes: sto ces reci sta :smile2:

kako se zove onaj novi film od Gibsona, film se radi o civilizaciji Maya...nije bitno, uglavnom sad je to strasno popularno. doduse oni ratnici :icon_lol: ....

Zove se Apocalypto i necu nikada prezaliti 5 km sto sam bacio na njega kad sam ga gledao u kinu. Prvu recenicu (tacnije 4 rijeci) ne razumijem bas najbolje, ako bi mogla pojasniti.

a ja se moram nakaniti da se ofarbam.

Ja obozavam da se farbam i ne vjerujem da ce mi ikada dosaditi. :icon_smile: Farbam se svakih 3-4 sedmice jer ne volim da vidim izrastak ili kosu koja se prosara, izgubi sjaj.