Jump to content

Recommended Posts

Sa mnom u vojci bio Ismail Arifaj sto je zubima otvaro svima redom sokove za marendu, sa cepovima ko na pivskim flasama.

Siptar onak klasicni, al jebiga negdje na livadi, dodje marenda sa Eurokrem blokom i sokovima i Arifaj to zacas svima izotvara ;)

Jeste li ga zvali Izoni? Jeste li ga necim kasnije izpočastili, izzahvalili barem? ;)

Kole, tvoja zubarka je strucno lice, ja to onako laicki. :)

Jeste li ga zvali Izoni? Jeste li ga necim kasnije izpočastili, izzahvalili barem? ;)

Licio je na Bob Rock-a, isto tako mali i nosat, samo sto je bio jos i debeo. U stvari mozda je vise licio na pacova :a014:

Al zivi otvarac, ja mislim da je tu trica bila u glavnoj ulozi...

Licio je na Bob Rock-a, isto tako mali i nosat, samo sto je bio jos i debeo. U stvari mozda je vise licio na pacova :a014:

Al zivi otvarac, ja mislim da je tu trica bila u glavnoj ulozi...

Pa dobro, sta ocekivati od jednog siptara. :icon_rolleyes: Mada su se i oni emancipovali. Znam jednog sa studija, knjige pod rukom, to naocale, to bradica... Lafo on intelektualac. ;)

Pehcina! ;) Moja zubarka bi rekla osjetljive, al' et'...

slican sam. lijepi bijeli zubi, ali osjetljivi.

a peh nisi, nego debela sretnica (figurativno), jer je osjetljivost zuba pozitivna, tjera te na samokontrolu i umjerenost.

Moj jaran ima zube crne, violet, plave i nista ga ne boli... naviko se. A meni pojavi li se mala rupica to su bolovi uzduz cijele vilice. Ali su mi ti bolovi ustedili dosta belaja jer sam zubaru iso redovno, tj. moro ici

Neces sresti veceg baksuza sto se tice zuba od mene, ma neeeeema sanse. Kad ih vidis, ma izgledaju super. Bijeli, zdravi..

Jedan jedini zub kom nisam zamijenila plombu, kad sam isla zubaru ovog proljeca, mi pukne maloprije. Nekad je na njemu bila mala tackica, popravljena naravno, i nije bilo potrebe za bilo kakvom intervencijom sada. Bijel zub kao biser. Al' dzaba! Zagrizem hljeb i puce jedna trecina. Isplakala sam se kao kad djetetu otmes igracku. :plac: :plac:

Nije do zuba, do hljeba je... ;)

slican sam. lijepi bijeli zubi, ali osjetljivi.

a peh nisi, nego debela sretnica (figurativno), jer je osjetljivost zuba pozitivna, tjera te na samokontrolu i umjerenost.

Moj jaran ima zube crne, violet, plave i nista ga ne boli... naviko se. A meni pojavi li se mala rupica to su bolovi uzduz cijele vilice. Ali su mi ti bolovi ustedili dosta belaja jer sam zubaru iso redovno, tj. moro ici

Cuo sam i ja jednom kaze jedan lik, zubi su mi se poceli kvarit tek kad sam ih poceo prat, razmazili se ;)

Nije do zuba, do hljeba je... ;)

Mojne sad ofirati moje pekarske sposobnosti. :laugh:

E odoh ja sada kod zubara, na neku eksperimentalnu terapiju, kao unistavaju bakterije ispod korjena,

neka tecnost i laser pa to se zavuce ispod zuba skroz :a014:

Uglavnom kazu ne boli :)