Jump to content

Glava boli!!

• Please log in to reply
86 replies to this topic

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Ubi me glavobolja....nijedan lijek ne pomaze, cak sam stavljala i obloge od rakije pa nista, samo sam se osjetila na rakiju....
Pomagajte ljudi....

Pantelija

Pantelija

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 4,630 posts
Meni taj osjecaj fakat nije poznat.

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Blago tebi onda.....mene cesto spopadaju glavobolje.. :cry:

DesertEagle

DesertEagle

Veteran

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3,124 posts
Смањи притисак, избаци со из кухиње. Једи само поврће и рибу. Пиј воде.

kleopatra

kleopatra

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 3,106 posts

Meni taj osjecaj fakat nije poznat.

Ja i ti opet imamo nesto zajednicko. :)

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,107 posts

Ubi me glavobolja....nijedan lijek ne pomaze, cak sam stavljala i obloge od rakije pa nista, samo sam se osjetila na rakiju....
Pomagajte ljudi....

Ваљда је ту потребно да човјек прво провали који је узрок главобоље. Имам пријатељицу која има мигренске главобоље и то већ тако траје годинама, али она већ умије да препозна кад то "долази", па онда предузима потребне мјере (пије неке невјероватно јаке таблете, лежи у мрачној просторији...). Покушај да укапираш шта ти производи те главобоље, да би могла да изађеш на крај с тим. У сваком случају, иако ја никада не пијем таблете и уопште нисам у том фазону, кажу да је трпјети такав бол доста штетно за систем. Мислим, вјероватно те је глава већ до сада пребољела. Али ето за слиједећи пут! Срећно! :)
"Do I want to be feared or loved? Um... easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Uzrok je VJT nepoznat....prije 7 godina me glava bolila ravno mjesec dana, mislila sam da cu poluditi. Onda sam lijepo otisla doktoru da vidim sta mi je, nije nasao nista....pa sam promjenila doktora, i taj nije naso nista...kao , sve je u redu...medjutim mene glava i dalje boli....da je proslo nije, ovo je vec osmi dan kako boli bez prestanka....daj , priupitaj tu svoju prijateljicu koje su to jake tablete sto pije da pokusam i ja...mozda mi pomognu

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,107 posts
Хеј, то је већ озбиљна *ебада, да опростиш. Приупитаћу пријатељицу, па ћу да ти јавим. А ти ипак да нађеш неког специјалисту за то, јер поприлично гадно звучи како си описала. Мени и два дана главобоље дођу као лудачко мучење. :)
"Do I want to be feared or loved? Um... easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."

petarmar

petarmar

Ozbiljan senior

• Members
  • PipPipPipPip
  • 394 posts
A da nije povezana suvoća tabana sa glavoboljama. Da li si kontrolisala vid? Glavobolje mogu biti uzrokovane problemima sa fokusiranjem vida.

A da li se znojiš po glavi?
Da li si sa područja koja je NATO bombardovao sa osiromašenim uranijumom?

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,107 posts
Ех, обећање лудом радовање. Али питала јесам. И код ње је било везано за врло озбиљне проблеме са желуцем, који су опет имали везе са помјереним желуцем.

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts

A da nije povezana suvoća tabana sa glavoboljama. Da li si kontrolisala vid? Glavobolje mogu biti uzrokovane problemima sa fokusiranjem vida.  

A da li se znojiš po glavi?  

Tabani nemaju veze sa glavoboljom Perice... :D

Ne znojim se po glavi...glavobolje sam imala i prije bombardovanja...vid, pa ono jeste malo los ali zato imam dva para naocara i jedn par kontaktnih sociva.. uglavnom uspijem uvuci konac u iglu, jeste da se malo pomucim, ono treba mi jedno 30 pokusaja ali uspijem..:D

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts

Ех, обећање лудом радовање. Али питала јесам. И код ње је било везано за врло озбиљне проблеме са желуцем, који су опет имали везе са помјереним желуцем.

Svi moji unutrasnji organi su na mjestim gdje treba da budu...I taj lijek koji ona pije je za glavu ili zeldac?

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,107 posts
Није пила лијек, већ је ишла на неке масаже. А кад је имала тај велики напад главобоље (ишла чак и на скенер), онда није било друге него је примила неки витаминско-умирујући коктел и морала је да лежи у мрачној соби у потпуној тишини. Код ње је ствар била повезана са желуцем (и, наравно, **беним стресом!).

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Ih...nema mi druge nego trpiti ko i do sad..narocito je gadno kad hoce promjena vremena.. :D

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts

Pomagajte ljudi....

ovako, pošto sam i ja imala česte migrene :happy7:, i bogato iskustvo sa
raznoraznim analgeticima, otkrila sam
Nalgesin (Naproxenum) 550 mg forte tablete, proizvodi Krka Novo Mesto
za nevjerovatnih par minuta bol nestaje, bez osjećaja mučnine, stvarno su prijatne ...

nešto su skuplje od ostalih analgetika, oko 5 maraka 10 tableta, ali vrijede...

da, i još koristim gel (hot and cold press) kao oblog...
u apotekama se prodaje kao tirkizni gel u kesici, koji se stalno se drži u zamrzivaču, i kad zatreba samo staviš na čelo ili potiljak

tako su mi se i prorijedile glavobolje
:D

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
Nekad uzimam aspirin sa kodeinom, a nekada brufen...
Obavezno dupli :ninja:
A imaju i neki cajevi, koji se piju, ali preventivno, tj svaki dan...
Jednom sam probo i izgleda je imalo efekta, ali ko ce cijeli zivot piti cajeve,
te onda radije dupli, po potrebi i na vrijeme :lol:

malena

malena

Veteran

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 518 posts
Probaj Avamigran ili Imigran,to su jako efikasni lijekovi protiv migrene.
Jesu jaki i malo ih je teze nabaviti kod nas,ali djeluju 100 %.
Nadam se da ce ti pomoci... :lol:

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Nesto protiv bolova :Flying:
(Aca Lukas)

Na stolu ostavi mi cvet
da mi na tebe mirise
kartu za let na onaj svet
i punu saku olova
i nesto protiv bolova

Na podu suzu ostavi
da me na minut prevari
da odlazis iz ljubavi
i punu saku olova
i nesto protiv bolova

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

pavle051

pavle051

Registrovani član

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

lol.. eee a moglo bi biti da ti je to od vida, ne bi bila prva. nego pitaću ja kolegicu sa njemačkog, ona je doktorka pa trebalo bi da zna nešto posavjetovat' u vezi toga :S

pozz
ДОБРО ДОШЛИ У БАЊУ ЛУКУ DOBRO DOŠLI U BANJU LUKU WELCOME TO BANJA LUKA WILLKOMMEN IN BANJA LUKA MIRE SE ERDHET TE BANJA LUKA DOBRODOŠLI V BANJA LUKA ЛАСКОВО ПРОСИМО БАЊА ЛУКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО БАЊА ЛУКА VITEJTE V BANJA LUKA VITAJTE V BANJA LUKA SVEIKI ATVYKE J BANJA LUKA ДОБРЕ ДОШЛИ В БАЊА ЛУКА BENVENUTO ALL BANJA LUKA WITAMY W BANJA LUKA WELKOM IN BANJA LUKA VÄLKOMMEN TILL BANJA LUKA ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΗΝ MПANIA ΛOYKA

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
kad me boli glava kafa mi nikako ne godi, jos gore... :icon_neutral:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users