Sign in to follow this  
Followers 0
vjt

Srecan prvi rodjendan forumu!

25 posts in this topic

Данас је први ДАН У ИШЧЕКИВАЊУ рођендана нашег форума. Са преко 100 чланова и преко 3500 постова, цијеним да смо «мала дружба, али одабрана» - спремна за жучне полемике, али и зрела за добру журку! Истина, журка овог пута изостаје, али ћемо мислити о томе. Никад није касно за прославу рођендана! У сваком случају Срећан рођендан форуме – а нама наше форумско дружење! На многаја љета!

Дакле, ем радиш, ем кривиш кичму, ем ти поглед мутан, ем још кинта није легла, ем ти дају лажне информације о рођендану, рођеног ми форума на коме сам неприкосновени шампион у броју постова! :D:lol: Елем - Рођендан - Ђурђевдан. Па да се весеЛИмо! :D

Aaaa, zar jeste ? Ja mislio da je godisnjica na dan kada sam ja dosao na ovaj forum, ali nema veze :lol::D:D

Sretan rodjo, Forume !

puno srece!

forum je postao aktivan tek pocetkom novembra,kada je adresa stranice izasla na www.banjalukaguide.com

Dragi posjetioci. Htio bih prvo da se izvinem na djelimičnom „lažnom“ obavještenju koje je nastalo mojom krivicom. Naime danas jeste prvi rođendan sajtu www.sarajevo-rs.com , a forum je nešto kasnije počeo sa radom. Tačnije 06.05.2004. god.

Od samog početka Internet Portal Istočnog Sarajeva sa pratećim servisima je doživio dosta poteškoća i izmjena, a sve u cilju da postane sve bolji i bolji. Nadam se da samo donekle i uspjeli, mada neće se na ovom završiti, već će mo se potruditi da bude još bolji. Ovom prilikom htio bih se zahvaliti svim moderatorima koji su stvarno doprinjeli velik doprinos oživljavanju ovog foruma, kao i ekipi radio stanice Istočno Sarajevo koji su svojim zalaganjem doprinjeli pravovremeno informisanje o aktuelnostima iz Istočnog Sarajeva, BiH, regiona i svijeta.

S poštovanjem ForumMaster!

Па шта има везе - таман довољно времена за поклоне! А можда и за журају! Дакле, 6. мај! "Прољеће на моје рамеее слијеће...". :lol:

Vrlo jak tim znas li ti o cemu ovaj prica? meni stvarno nije jasno.

Ма ваљали неку робу, па ме сад гања за проценат! Биће, биће...

Неће још, али не губи наду. За расположење - ено ти текма Звезда - Партизан. Седи и уживај! (што си такав материјалиста? ајде фино реци, што?) :lol:

Неће још, али не губи наду. За расположење - ено ти текма Звезда - Партизан. Седи и уживај! lol:

Не могаше стока да испоштује ни дан жалости ни минут ћутања... елем, што се форума тиче, срећан рођендан и све најбоље, јел, и тако то, и још пуно хаирли рођендана... са пјесмом "Док је Срба биће и четника" :lol::D:D

Или пак једном старом народном:

"Ево браће још су живи

на Игману што су били

на Игману што су били

и Радаву воду пили" :D:D:D:cheers: :joker:

Поздрав за све!

Ово је моја прва порука,и могу вам рећи да вам је сајт одличан.

Срећан рођендан.

Е данас је рођендан!!! Може сад торта, пиво, коњак, шток? :D

Е данас је рођендан!!! Може сад торта, пиво, коњак, шток? :D

CESTITKE ZA NAJBOLJI SAJT SA NASIH PROSTORA.

JAO PA TI SI KAO SEPTICKA!!!!!!!!

I BEG YOUR PARDON??? :shock: (I never promised you a rose garden...) - ем си некултуран, ем слабо стојиш са домаћим рефренима: Пиво коњак шток, о пиво коњак шток...

Срећан рођендан и сајту и форуму. Надам се да сте то обиљежили како ваља!

Форум наш, иако стар свега годину и пар дана, привлачи радозналце са цијеле планете - поред посјетилаца из Европе у ширем смислу, имамо их и из Сјеверне, па чак и из Јужне Америке. Прате, читају, штампају... Ако, ако... We're getting bigger and stronger every day...

Pozdrav i sretan rodjendan i od Kleopatre, doduse sa zakasnjenjem al'

dok napravih ovu tortu....eto ...zakasnih... :occasion4:

Е данас је рођендан!!! Може сад торта, пиво, коњак, шток? :smile2:

Sretan rodjendan forumu!!