yossarianba

Форум

214 posts in this topic

Мали савјет, кад се одговара на више порука на једној теми. Поред сваке поруке има опција "+ цитирај". Да се не би писале узастопне поруке, кликне се на ту опцију код сваког поста на који се жели одговорити, и онда у дну стране "Додај одговор", тако једним постом одговарамо на више постова.

Ne mogu da postiram fotografiju. :neutral: Uradim sve kao i prije..ali nece pa nece.

Погледај какав је линк фотографије коју хоћеш да постујеш. Постоји нешто што се зове динамичке фотографије, то не може. Ако се не завршава на *.јпг, већ има нека чудна слова и екстензије, вјероватно је то то.

zasto mi na svim forumima izbacuje samo prvi post a sve ostale postove u skracenoj verziji?

То се и мени једном десило и подесила сам тако што сам према врху странице десно, ишла на Опције и обиљежила "стандардно" , а чини ми се да је било "линијски" па је то био проблем...

То се и мени једном десило и подесила сам тако што сам према врху странице десно, ишла на Опције и обиљежила "стандардно" , а чини ми се да је било "линијски" па је то био проблем...

:notworthy::notworthy::notworthy:

Da li ima neki forum ili tema u kome se može pisati o stradanju srpskog stanovništva u proteklom ratu?

Pitas da li na ovom forumu ima neki podforum za teme te vrste ili pitas da li neko zna za neki drugi forum?

Iskreno, nemam pojma. :) Pregledaj malo podforume..

Mislim da nesto nije u redu sa serverom. Sa mnogih mjesta ne moze da se otvori portal, a naravno ni forum, niti radio.

Vjerovatno nesto sa DNS nije dobro, predpostavljam.

Trenutno se moram kaciti preko proxija, pa je sve sporo ko kod Keca :) . Eto nek administratori malo procackaju...

Da malo odlutam....ovde je jedan jedini dan net radio kako treba...ostalo je bilo da se okozis!

Данас у подне :googleforbidden2_v.jpg

Трајало око један сат .

Imao sam pocesto u zadnje vrijeme problema sa logovanjem na forum...pa i nesto ovako mi prijavljivalo kao Vasi.

vremena

Subota, 31. januar 2009. 23:01

Ko je poželeo tokom popodneva da nešto potraži na vebu preko Google.com ili uđe na svoj G-mail bio je neprijatno iznenađen jer svoje namere nije mogao da ostvari.

Naime, najpoznatiji svetski veb pretraživač oko sat vremena nije bio u funkciji zbog baga koji se pojavio.

Oko 15:40 svi linkovi s pretragama su sadržali dodatni link sa natpisom "This site may harm your computer" ("Ovaj sajt vam može oštetiti kompjuter").

Ovo se najpre desilo korisnicima u Australiji i na Tajlandu, a potom je primećen i u svim drugim krajevima sveta.

Posle nekih sat vremena ove poruke su nestale, Google je proradio ali su se Internet korisnici širom sveta upustili u komentarisanje i spekulacije da se radi o napadu hakera, što je potrajalo dok god portparol Googla nije objasnio da je sve posledica ljudske greške.

Inžinjer Googla je dodavao novi link na spisak opasnih stranica, pa su se umesto linka na spisku našle sve veb stranice koje u nazivu sadrže "/", objasnio je portparol.

Ova "greškica" Google je koštala između dva i tri miliona dolara.

Да ти ниси отишао на текстуалну верзију случајно? Бијела страница са плавим подвученим поднасловима са стране? Иди само на дно странице "кликни овдје". Ако није то, онда ми објасни поново.

Ne svidja mi se novi izgled foruma sa porukama u vidu linkova. Nekako mi je nepregledno skroz, iziskuje vise vremena.

Ако је опет иста ствар... имали смо већ тих случајева...

Da da ja sam zeznuo stvar, odnosno sjela mala kcerkica za komp nabrzaka i potrefila da klikne na to :wtoothy9: . Hvala na pomoci bas sam se bio razocarao, pomislih da je novi izgled foruma a bas mi se nije svidjelo.

Bas super kad se ovako malo zakuha na forumu (slucaj Pandijani :wsrpko: ) da se malo razmrdamo :wtoothy9:

Samo ne treba nista za zlo uzeti, nekad se malo pretjera, al svako je u stanju da kaze nesto sto u stvari i ne misli,

nije da ja sad nesto branim bilo koga, nego eto proradi nekad neki inat, temperament,

za razliku od pojave onog prerusenog ustase u partizansku uniformu...