ake

Snajperi u Sarajevu

27 posts in this topic

a mogu reći za moj rodni grad ne znam da ijedna ima oštećenja od regularne Armije BIH, imale su oštećenja od šumnjaka sa brda koji u pucali granatama od gelera pa se naloču ko stoka i rokaju svuda po gradu, ali mi smo to sanirali. Nisam klinjo imam lijepih godina i ne provociram nego pišem fakte paša.

Koliko puta da ti ponovim (ako se ikad i vratis ovdje poslije)...reci mi koje su to NASE snajperistice Jovane (ovako si sam napisao), od toga smo krenuli pa onda da nastavimo dalje. Posteno bi bilo da si poceo argumentovano a ne s klinackim pretvaranjem da si nesto sto nisi.

Pase nismo ni ja ni ti. I znaj, od mene neces dobiti nikada niti negaciju niti nepostovanje necega sto se dogodilo mada to likovima kao tebi nije ni vazno. Vazno je da nam se kao kulturno najebes majke srpske nacionalisticke, jer ti nisi nacionalista (inace paradoksalna a toliko omiljena recenica tebi slicnih).

U nadi da ces nekad odgovoriti na ovo boldovano, ja cekam. U protivnom...bmk za tvoje fakte kad ovako pocnes jer kredibilitet tvojih pisanja je ravan nacinu na koji zapocinjes raspravu. Da ne kazem cemu vrijedi.

Стварно не волим да цензуришем, али не знам шта се то дешава са нашим врлим комшијама - нису у стању да пишу било шта а да свака друга реченица није набијена мржњом или вријеђањем.

И то не само овде, гдје год погледаш на интернету, исти су... страшно нешто се дешава с тим друштвом.