Jump to content

Crtani film, animacija...

• Please log in to reply
44 replies to this topic

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Moj najdraži je Robin Hood, produkcija Walt Disney, remek djelo kompjuterske animacije...
Perfektno urađen crtež, kolor, kompozicija, muzika, karakteri likova, odličan humor...
Posted Image

Na drugom mjestu - Pinocchio, takođe Disney
Posted Image
Savršenstvo detalja, emotivno i jako, jako nadahnuto...

Mislim da ne postoji dugometražni crtani Disney produkcije kojeg nisam gledala bar 5-6 puta...
Malu sirenu sam išla sa društvom da gledam u kinu nekoliko večeri uzastopce...
Captain Hook, Cinderella, Pocahontas, Hercules...
Lion King, predivne scene od početka do kraja filma...

Takođe crtani serije, kratkometražni...
La Linea, Heckle And Jeckle, Gustav...
Posted Image

Gledate li crtane :icon_smile:

suzuki

suzuki

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,932 posts
Краљ лавова, Астерикс и Обеликс, Аладин, Ледено доба, Пинк Пантер, Том и Џери, Симпсонови, Саут Парк, Минџе корњаче, Багс Бани, Самурај Џек, Бетмен, Декстер... :smile2:
Блентавог Шиљу сам увек готивио.
Ниједна плишана играчка из света цртаћа коју сам куповао цурама није добиле више оног дечијег одушевљења - аааајјооој што је сладак, увек ћу га чувати...од Вини Пуа, он је изгледа магичан... :biggrin:
Posted Image

magma

magma

Registrovani član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts
ma Tom and Jery su zakon

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
Robina Huda sam jednom maksuz uzeo u videoteci :icon_smile:

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
  • Interests:traveling, online chatting (damn it), drinking coffee, taking a bunch of photos, watching soccer games, walking random streets.. short skirts, tight jeans, .....tell you more later
Tom i Dzeri, Pink Panter, Dusko Dugousko, nepevazidjeni Strumpfovi, zatim Evoksi, pa Mali leteci medvjedici.......ma svi su dobri. :icon_smile:

I intend to live forever. So far, so good.

kleopatra

kleopatra

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 3,106 posts
Sjecam se onog crtanog "Crta".....zaboravila sam kako se zvao ali tip je nacrtan u produzetku linije i izludjivo me nekim cudnim zvukom koji je pustao. :smile2:
Zna li neko kako se zvao.......ne mogu se sjetit'. :BangHead:

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Jungle book, izuzetan crtani takođe...

Film koji me je ostavio bez daha je The Hunchback of Notre Dame...
Ova muzika i scena opsesije, kad se Frolo zaljubio, wow :icon_eek:

http://www.youtube.c...E... Billy Joel

Sjecam se onog crtanog "Crta".....zaboravila sam kako se zvao ali tip je nacrtan u produzetku linije i izludjivo me nekim cudnim zvukom koji je pustao. :smile2:
Zna li neko kako se zvao.......ne mogu se sjetit'. :BangHead:

La Linea.

kleopatra

kleopatra

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 3,106 posts
Pa da, eto dobro sam onda samo prevela. :smile2:

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Sundjer Bob Kockalone..

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Iz Moglija...
ako nekoga zanima i ovo...
Super muzika i scena, King Lui i njegovi fazoni, kako pravi face :smile2:

http://www.youtube.c...related&search=

Ali najjači mi je Balu kad oko treće ipo minute ulazi u akciju :smile2:

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,170 posts

Sundjer Bob Kockalone..

Спанџ Боб Скверпентс! Јееееее! Љетос, кад су ми дјеца била ту, све сам морала да обновим. Али на енглеском! :smile2:

Ниједна плишана играчка из света цртаћа коју сам куповао цурама није добиле више оног дечијег одушевљења - аааајјооој што је сладак, увек ћу га чувати...од Вини Пуа, он је изгледа магичан... :biggrin:

Куповање плишаних играчака дјевојкама? :icon_rolleyes: Али то је из млађих дана, јел тако Сузуки? :smile2:
"Do I want to be feared or loved? Um... easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,170 posts
Ех да, заборавих: Густав, Кми-кми (Којот и птица тркачица), Линеа, Стрипи, Душко Дугоушко... Класика, једном рјечју. Обожавам цртане.
"Do I want to be feared or loved? Um... easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."

suzuki

suzuki

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,932 posts

Куповање плишаних играчака дјевојкама? :icon_rolleyes: Али то је из млађих дана, јел тако Сузуки? :smile2:

Рецимо последња је била један хјуџ Вини Пу млађаној бг глумици претпрошло лето. Свид'ло јој се право! :smile2:
Осећам благи антагонизам према плишаним играчкицама?! А шта то врло_јаке_цуре воле да добију на поклон? Нож? Сатару? Бич? :smile2:
п.с.Што волим кад ми заколуташ окицама,ихх. :D
Posted Image

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,170 posts

Осећам благи антагонизам према плишаним играчкицама?!

Није уопште благ, вјеруј ми! Нисам то вољела ни као дијете, а ако то видим у нечијој кући, пролази ме блага језа. Више бих вољела да ми неко поклони "ламелу од ајкуле" :icon_wink: :smile2: него то нешто... уффф

А шта то врло_јаке_цуре воле да добију на поклон? Нож? Сатару? Бич? :smile2:

Па добро сунце ли му жарко, какав је то начин! :smile2: Ништа од свега тога. Разочараћу те: волим класичне, обичне поклоне: ЦД-ове, књиге, парфеме, кишобране, шалове, рукавице... (навлаке за ауто такође волим, па ако неко на нешто интересантно наиђе, а у фазону је поклањања, ето...)

п.с.Што волим кад ми заколуташ окицама,ихх. :D

Ек! :icon_rolleyes: :icon_wink: :D

suzuki

suzuki

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,932 posts

Није уопште благ, вјеруј ми! Нисам то вољела ни као дијете, а ако то видим у нечијој кући, пролази ме блага језа. Више бих вољела да ми неко поклони "ламелу од ајкуле" :icon_wink: :smile2: него то нешто...

И моји су хтјели да ја будем нормалан, да могу да пуцам и убијам, све су паре трошили на муницију, пиштоље, касетне бомбе... :smile2:

Па добро сунце ли му жарко, какав је то начин! Ништа од свега тога. Разочараћу те: волим класичне, обичне поклоне: ЦД-ове, књиге, парфеме, кишобране, шалове, рукавице... (навлаке за ауто такође волим, па ако неко на нешто интересантно наиђе, а у фазону је поклањања, ето...)

Разочарати?! Јок. Мореш бират, ош Гробарски шал, Карлеушин цд, Мандинову књигу... :smile2:

Ек! :icon_rolleyes: :icon_wink: :D

Ене ње опет, мххх, ђаволу... :icon_wink: :D
Posted Image

yossarianba

yossarianba

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 16,293 posts
  • Interests:Interesantan

Спанџ Боб Скверпентс! Јееееее! Љетос, кад су ми дјеца била ту, све сам морала да обновим. Али на енглеском! :smile2:

Најбољи су преводиоци, умро сам кад је Лигњослав остао без посла и просио испод моста, наилази Сунђер Боб, а Лигњослав ће: "Дај који динар жива ти деца... " :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

Ја иначе јако волим плишане играчке! Наравно, не оне розе и женскасте, већ оне за праве мушкарце. Био је у Тому купит наранџасти слон, одушевио сам се кад сам видио.

Нека буде заборављена десница моја, ако те заборавим, свети Јерусалиме мој, Косово моје и Метохијо моја.

suzuki

suzuki

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,932 posts

Ја иначе јако волим плишане играчке! Наравно, не оне розе и женскасте, већ оне за праве мушкарце. Био је у Тому купит наранџасти слон, одушевио сам се кад сам видио.

Да видиш мог џамбо злог булдога, не да би се одушевио, но и слик'о с истим дингоспоом!
Posted Image

yossarianba

yossarianba

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 16,293 posts
  • Interests:Interesantan
Немам разлог да сумњам у твоје ријечи! :-)

Нека буде заборављена десница моја, ако те заборавим, свети Јерусалиме мој, Косово моје и Метохијо моја.

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
Da vidis ti mog papagaja жућу :happy10:
pravi lik za crtanog :smile2:

Maša

Maša

Veteran