makso001

Grad Visegrad

163 posts in this topic

Mala ispravka. Kaze se U Vilinoj Vlasi, a ne NA. :icon_wink:

Откуд ти знаш како се он осјећ'о?

Kako god da se osjecao Vilina Vlas je banja a ne planina. :icon_smile:

Jedino da nije jeo na krovu. :headbang:

Znas kako se kaze :" U Visegradu se nije desilo nista novo, od kad je cuprija napravljena." :headbang:

Pa to i nije daleko od istine.

Kao sto vec rekoh nije tamo bilo bogzna sta ni prije a kamoli sada. Jedna medu X balkanskih bezperspektivnih zabiti.

Samo malo predstavljanje na forumu

www.visegrad24.info

Hvala Unaprijed

Podrska za Forum I.Sarajeva

Volela bih kad bi mi se neko mogao javiti iz Visegrada i da studira fakultet Sinergiju, bio bi mi od velike pomoci kad bi mi mogao dati neke informacije. Unapred zahvalna... :icon_lol:

Volela bih kad bi mi se neko mogao javiti iz Visegrada i da studira fakultet Sinergiju, bio bi mi od velike pomoci kad bi mi mogao dati neke informacije. Unapred zahvalna... :icon_lol:

Samo kazi sta ti treba! Ja cu ti pomoci. Doduse ne studiram na pomenutom fakultetu, ali kao da sam svaki dan tamo. Sve informacije imam u rukavu. :icon_wink:

Samo kazi sta ti treba! Ja cu ti pomoci. Doduse ne studiram na pomenutom fakultetu, ali kao da sam svaki dan tamo. Sve informacije imam u rukavu. :icon_wink:

Cula sam da je bio kolokvijum iz prava i interesuju me koja su bila pitanja, pretpostavljam da cu i ja imati takva.

Cula sam da je bio kolokvijum iz prava i interesuju me koja su bila pitanja, pretpostavljam da cu i ja imati takva.

Ako je bio kolokvijum, znaces pitanja vrlo brzo. Mozda cak i sutra. :icon_smile:

Nisu imali kolokvijum iz "Privrednog prava" nego je bio samo kraci test. Pitanja nije davao ranije, da bi vodeci se njima mogli uciti. Bila su veoma kratka, tzv blic pitanja, i par ponudjenih odgovora. Znaci nema pisanja,samo zaokruzivanje. :icon_smile:

Bila su pitanja uglavnom vezana za osnovne definicije. Sta je ovo, sta je ono.....( takav odovor sam dobila na moje pitanje :icon_smile: )

Samo procitaj knjigu i bice sve ok. :icon_wink:

Nisam bas od neke pomoci, ali 'ajd.

Vrijedilo je probati.

Wooow! Каква детаљна упутства, с каквом брзином! И то из Минесоте! :smile2:)) Браво мајсторе!

Wooow! Каква детаљна упутства, с каквом брзином! И то из Минесоте! :smile2:)) Браво мајсторе!

Hvala. :icon_smile:

To je dobra strana kad radis svakih pola gdoine u drugom gradu, a uz to se selis u totalno trece gradove po par puta godisnje. :icon_neutral: I sto kaze moja baka : " Nigdje straznjicom ne zatvaraj vrata."

Drago mi je sto sam je poslusala, jer je sad dovoljno samo da posaljem e-mail ili nazovem odredjene osobe i saznam, a i zavrsim sve sto mi treba. :icon_wink:

A i ja volim da pomognem ljudima ako mogu. Par minuta truda, i "cvrcak" ima odgovore koji joj trebaju.

Hvala. :icon_smile:

To je dobra strana kad radis svakih pola gdoine u drugom gradu, a uz to se selis u totalno trece gradove po par puta godisnje. :icon_neutral: I sto kaze moja baka : " Nigdje straznjicom ne zatvaraj vrata."

Drago mi je sto sam je poslusala, jer je sad dovoljno samo da posaljem e-mail ili nazovem odredjene osobe i saznam, a i zavrsim sve sto mi treba. :icon_wink:

A i ja volim da pomognem ljudima ako mogu. Par minuta truda, i "cvrcak" ima odgovore koji joj trebaju.

Malo je ljudi koji zele pomoci, ali po ovome se vidi da ih ima jos. Hvala Bogu, ne izumiremo... :icon_wink:

А Коле знаш ли, знаш лиии јели начелник мурије и даље Косорић? :smile2:

А Коле знаш ли, знаш лиии јели начелник мурије и даље Косорић? :smile2:

Joj, nemoj samo njega spominjati. :icon_rolleyes:

Ako te bas zanima, nije problem. Moze Kole sve saznati. :icon_wink:

Samo tebe ce ova informacija kostati. :smile2:

Informacije o obrazovanju su besplatne.

Joj, nemoj samo njega spominjati. :icon_rolleyes:

Хехехе, тупи Синке је рођен за дрота! Какву ти то анегдоту с њим имаш па колуташ тим окицама? :smile2:

Samo tebe ce ova informacija kostati. :smile2:

Није проблем, ал да је чујем директ из твојих уста. :smile2:

Хехехе, тупи Синке је рођен за дрота! Какву ти то анегдоту с њим имаш па колуташ тим окицама? :smile2:

Није проблем, ал да је чујем директ из твојих уста. :smile2:

" Nezgodaciju" tipa, moze li on vidjeti unutrasnjost mog automobila! :smile2:

" Nezgodaciju" tipa, moze li on vidjeti unutrasnjost mog automobila! :smile2:

Аутомобила?

Аутомобила?

Veoma smijesna prica. :icon_smile: Mali grad, izlazi se u iste lokale, pa mora se paziti sta ces reci "cika policajcima" :icon_confused: Ako ih slucajno pristojno udaljis od sebe, jer su dosadni, onda si nadrljao kao oni obuku uniformu. Jer za Boga miloga, "oni su vlast". :rofl2:

Синке д дрот није лош момак за нешто помоћи око тих жандарских послова, сређивања и тако то...ал овако је тежак љаксе. Завршио полицијску у Београду и одмах разгулио кући, тамо је лакше "босс" бити...

Kosoric nije vise nacelnik murije u Vgd,sad radi u Banja Luci koliko znam.Informaciju ne naplacujem :icon_wink:

Samo jedna "mala" potvrda mojih rijeci o zivotu u VGD, i o tome koliko gradjani imaju "koristi" od HE na Drini.

VIŠEGRAD - Predstavnici višegradskog Vodovoda u naselju Nezuci postavili su javnu česmu, čime je učinjen prvi korak ka normalizaciji snabdijevanja vodom. Stanovnicima ovog naselja je, zbog neizmirenog duga od oko 11 hiljada maraka, isključena voda 15. novembra.

Prije potpunog zavrtanja ventila, voda je punih 15 dana, u znak upozorenja, uključivana dnevno tek po jedan čas.

Na nedavnom sastanku u opštini Višegrad, na kome je razmatrana ova problematika, dogovoreno je da se, zbog teške materijalne situacije većeg broja stanara naselja Nezuci, omogući odloženo plaćanje duga u roku od šest mjeseci, s tim da odmah uplate 25 odsto ispostavljenih računa.

Istovremeno, za socijalno ugrožene porodice ove dugove izmiriće Centar za socijalni rad.

Prema riječima jednog od stanara naselja Nezuci Nenada Ribara, građani ne priznaju toliko velike račune za utrošenu vodu, smatrajući da im se ispostavljaju svi gubici na dotrajaloj vodovodnoj mreži.

- Neshvatljivo je da se ljudima u izbjegličkom naselju Nezuci, koji u najvećem broju slučajeva koriste jednu sobu i zajednička kupatila po jednoj baraci, ispostavljaju paušalni računi za vodu - kaže Ribar.

Sličnog mišljenja su i ostali stanari Nezuka, koje je ovih dana posjetio dr Predrag Maljukan, odbornik SNSD-a.

Po njegovom mišljenju, zbog isključenja vode za piće postoji realna opasnost od moguće zaraze, zbog čega je insistirao kod nadležnih u opštini da im se voda odmah i bez odlaganja priključi.

Njegov stranački kolega Bogdan Tasić uputio je kritiku nadležnima zbog toga što za 15 dana nisu riješili ovaj problem i tim ljudima poslali bar vatrogasne cisterne sa vodom.

- Drugo su računi za struju ili telefon, ali kad je u pitanju voda, onda se ne mogu ovako jednostavno cijelom naselju zavrnuti slavine. Još malo pa ćemo im zabraniti i da udišu vazduh - upozorio je Tasić.

Problem snabdijevanja vodom naselja Nezuci našao se i na posljednjoj sjednici Skupštine opštine Višegrad, na kojoj su odbornici zadužili načelnika opštine Miladina Milićevića da, zajedno sa rukovodstvom "HE na Drini" i višegradskim Vodovodom, pod hitno pronađe rješenje za sanaciju dotrajale vodovodne mreže, kako bi se ovom naselju što prije priključila voda.

Vršilac dužnosti direktora višegradskog Vodovoda Rada Jelisavčić kaže da se radi o izuzetno zamršenom problemu.

- Ovo je dugogodišnji problem, koji je prećutno prenesen na višegradski Vodovod, jer nakon toliko godina svi peru ruke i prebacuju nama obavezu da saniramo gotovo uništenu vodovodnu mrežu. A ako se to pod hitno ne uradi, imaćemo problema u snabdijevanju vodom cijelog gradskog područja, jer se na ovoj liniji gubi oko 60 odsto vode - naglasila je Jelisavčić.

Ona je podsjetila da je za obnovu potrebno najmanje 20 hiljada maraka, te da za neplaćene račune za vodu stanari baraka u Nezucima duguju oko 11 hiljada maraka.

Po riječima radnika odgovornog za održavanje pumpne stanice u HE "Višegrad" Draga Gavrilovića, pomenuta pumpa za vodu je vlasništvo Hidroelektrane, barake je gradila "Hidrogradnja", a vodovodna mreža je praktično ničija, tako da je zbog neodržavanja u izuzetno lošem stanju, zbog čega se u mreži gubi velika količina vode.

www.glassrpske.com

Proizvodnja Šećerića

Written by micro

Dec 12, 2006 at 09:15 AM

Pored već već duge tradicije u proizvodnji sitnih pakovanja, uvijek u korak sa vremenom nastojimo da pratimo trendove koji su prisutni na evropskom tržištu.Tako da smo jedna od rijetkih punionica šećerića u BiH, koja u svojoj ponudi uvijek ima da ponudi najraznovrsnija pakovanja ugostiteljskog šecera, koja prate kvalitet reklamne štampe i zaštite okoline i zdravlja ljudi koji koriste naše proizvode.

Last Updated ( Jan 08, 2007 at 06:39 AM )

P.S Evo sta sam nasla na visegradskom sajtu. :icon_rolleyes: Bozeeeee.......ne mogu da vjerujem u ovu glupost. Da li se radi o prezimenu Seceric s obzirom da je napisano velikim pocetnim slovom? :icon_confused: I cuj, secerici.....

Meni se baš sviđa...to šećerića...Šećerića...baš je slatko :icon_smile:

Malo pakovanje od dvije kockice ili kesica sitnog šećerića :smile2:

Kako nece biti slatko kad se rad o Secericu.... :icon_smile:

Prvo nisam mogla da vjerujem kako je napisano, ali onda mi je postalo jako smijesno.....Od tada stalno ponavljam secericu, secericu......:icon_wink:

Kakav grad, takva mu i web stranica. :icon_rolleyes:

Opet ne radi. :icon_confused:

Imam osjećaj da si u najmanju ruku ti iz Londona?