ljubicica

koncerti, svirke

647 posts in this topic

metallica (Beograd), apocaliptyca ( Beograd), whitesnake (beograd), deep purple (Bepgrad)...

Svi koncerti u Beogradu, ili Zagrebu, a kad ce biti u Sarajevu? Izgleda nikad :icon_confused: ,

Dosta od mene, nego sta vi mislite? :smile2:

Kako nema, a sta je sa Ilahijama i Kasidama, Burhanom Sabanom, "Dodji najdrazi", koncert "hora dzamijskih hurija" i onda vrhunac -koncert DinA :smile2: Merlina ispred vjecne vatre.

Kako nema, a sta je sa Ilahijama i Kasidama, Burhanom Sabanom, "Dodji najdrazi", koncert "hora dzamijskih hurija" i onda vrhunac -koncert DinA :smile2: Merlina ispred vjecne vatre.

:rofl2:

do duse i ja svaki dan vise puta slusam "svirke" hodzi

To ti je a capella , malo ruka na uvo i eto... :icon_wink:

A skontalo i zvučnike da uključi, belkanto for all :icon_rolleyes:

Najgore mi je ujutro , u 5 sati kad krene "ALAAAAAAHUUUU EKBER" , kad sam budan pogledam kroz prozor na ona brda okolo i bas dobijem osjecaj pravog "tamnog vilajeta". :icon_confused:

na usi, posto su sa svih strana :smile2:

mullah-call-to-prayer.jpg

evo ga :smile2: ne treba mu ni zvučnik...

Red Hot Chili Peppers- koncert je u novembru u St. Paul/Minneapolis.

Trebao je biti ovih dana, ali je odgodjen.

Jedva cekam novembar! :hello2:

Лако је теби кад си у твин ситију - код нас (дакле мислим и на БГ), долазе олињале звијезде, на чији бих концерт можда отишла прије 15-20 година. Сада више не. Мада, било је неких концерата у Сарајеву на које сам пожељела да идем, али некако ми није то то... Да слушам Дарквуде у Сарајеву - тотални бед.

Лако је теби кад си у твин ситију - код нас (дакле мислим и на БГ), долазе олињале звијезде, на чији бих концерт можда отишла прије 15-20 година. Сада више не. Мада, било је неких концерата у Сарајеву на које сам пожељела да идем, али некако ми није то то... Да слушам Дарквуде у Сарајеву - тотални бед.

Da, upravu si. Ali nisam ja tako davno otisla iz BiH, i odlicno znam kakva je situacija. Zalosno je to.

A procitah u nekom od tvojih postova da si skoro slusala Vladu Georgijeva. Zavidim ti, znas? :icon_wink:

mullah-call-to-prayer.jpg

evo ga :smile2: ne treba mu ni zvučnik...

Fino se i obuko, sako je tu :smile2:

Znam ih odranije. Tacnije frontmena Zubu. A i znaju napraviti dobru atmosferu a i dobra ona smedja sto pjeva a i cetvrtak vece-bezveze dan ... sasvim dovoljno razloga da odem u Berlin sutra. :smile2:

Jos kad bi bila ljubazna da mi kazes u koliko sati pocinje svirka, bio bih ti beskrajno zahvalan. :icon_wink: