vjt

Навучен на серије

459 posts in this topic

Ja sam gledao, i prva sezona je bila vrlo-dobra, ali vec na pocetku druge je tempo opao, poceli se ponavljati i ja sam negdje oko polovice druge prestao da gledam. Realno,  nema se tu sta iscijediti za vise od 10-ak dobrih epizoda.

22 hours ago, vjt said:

Иначе, веома ми се допада серија Billions.

Onda preporucujem "The Big Short" film, ako ga nisi gledala.

У почетку ми била интересантна, а онда сам баталила. Серија Masters of Sex.

51 minutes ago, neprijateljska emigracija said:

Onda preporucujem "The Big Short" film, ako ga nisi gledala.

Како нисам гледала! Има још неколико пута да га гледам. Филм је био доказ да ја нисам глупа када сам се чудом чудила како нема логике у неким стварима, него да неки курцоглави дегенерици воле терминологијом да маскирају криминал. :) 

hvala....znaci nije vrijedno dzedzanja dok se skida s mreze a ide sporo.

Ма почетак је био интригантан, али са сваком новом епизодом било ми је све досадније. Није вриједно, мислим.

22.11.63... или како се већ звала... прошла на Фоксу, по роману Стивена Кинга... мене одушевило, глумци су ми екстра, атмосфера шездесетих предобра (немам појма колико је реална, и Кинг је рекао да је писао онако како се сјећа), а још на крају како ме расплакало...

On 6/8/2016 at 1:44 PM, yossarianba said:

22.11.63... или како се већ звала... прошла на Фоксу, по роману Стивена Кинга... мене одушевило, глумци су ми екстра, атмосфера шездесетих предобра (немам појма колико је реална, и Кинг је рекао да је писао онако како се сјећа), а још на крају како ме расплакало...

E баш сам се питала да ли да гледам то чудо. Недостаје ми нека добра научна фантастика. Заврши и Гејм оф Троунс, али Брегзит је био занимљивији. Хаха.