Jump to content

Smršati je lako! Pitajte kako.

• Please log in to reply
38 replies to this topic

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
  • Interests:traveling, online chatting (damn it), drinking coffee, taking a bunch of photos, watching soccer games, walking random streets.. short skirts, tight jeans, .....tell you more later
A ja? :smile2: Dobro, dobro... :icon_wink:

I intend to live forever. So far, so good.

Nikola

Nikola

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,861 posts
Maso, samo da znas da sam se zabrinuo...Nema te vec duze...Nadam se da to sa dijetom ide sve kako treba...Eto da znas da mislim na tebe...

:icon_smile:

Posted Image

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Znadem da mislis :smile2:

Nego, dok sav posten svijet ide na odmor, Masa rinta... nemam vremena za net...
Vidi novih smajlija, da ih vidim...

:happy10: super su, opet ovaj moj najljepsi ;)
i dobar je Radojica sa travkom i onaj sto se kupa, i srca, eto, odoh sada...

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga

Nego, dok sav posten svijet ide na odmor, Masa rinta...

Kako ide :smile2:

Vidi novih smajlija, da ih vidim...
:happy10: super su, opet ovaj moj najljepsi ;)

I meni ;)

i dobar je Radojica sa travkom i onaj sto se kupa, i srca, eto, odoh sada...

Lijepo spavaj :gitara:

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
[quote name='ake' date='23.07.'07. - 04:09' post='51111']
Kako ide :smile2:

Kad se popnem na pazar bice kako treba ;)

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
Da ne ureknem, super :smile2:

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
Odlucio sam da smrsam, tj malo da stesem bojler, pocecu veceras sa laganim trcanjem da se zagrijem
i onda mozda da uradim jedno 200-300 trbusnjaka :eek:

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts

Posted Image

Ovo si mi stavio gudu da se ja udebljam pa da me niko nece :)

VRS

VRS

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,557 posts
Maso, zar ti nisi udata? :)

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
imas moj komentar ovde :)

http://forum.sarajev...topic=2233&st=0 :)

VRS

VRS

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,557 posts
Pregledao sam tvoje postove i nisam nasao odgovor. :)

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
  • Interests:traveling, online chatting (damn it), drinking coffee, taking a bunch of photos, watching soccer games, walking random streets.. short skirts, tight jeans, .....tell you more later
Ne tvrdim da je istina ovo dole napisano..ali bilo je lijepo procitati. :wtoothy9: Nema potrebe za mrsavljenjem.

Žene sa oblinama pametnije od mršavica

Po rezultatima jedne američke studije, žene sa oblinama u proseku su pametnije nego mršave žene, što važi i za njihovu decu, prenosi BBC.

Istraživači su ispitivali 16.000 žena i devojaka i došli do zaključka da su one sa većim oblinama postigle bolje rezultate na testovima razumevanja. Deca ovih žena takođe su se pokazala kao inteligentnija od dece žena sa manjim oblinama.
Naučnici su zaključili da su najbolje rezultate na testu postigle žene koje imaju najveću razliku u razmeri između struka i kukova.
Istraživači koji pišu za žurnal “Evolution and Human Behavior” veruju da su oblije žene inteligentnije zbog masnih kiselina koje se mogu naći u predelu kukova.
Ovaj deo tela bogatiji je masnom kiselinom Omega-3, koja se smatra dobrom za razvoj fetusa i koja može da poboljša ženine mentalne sposobnosti kao i sposobnosti njenog deteta za vreme trudnoće.
Međutim, ovi rezultati nisu ubedili stručnjake koji tvrde da je teško izdvojiti masne kiseline kao odlučujući faktor u nečijoj inteligenciji, jer bi trebalo da se uzmu u obzir mnogi drugi faktori kao društvena klasa i način ishrane.

www.blic.co.yu

vjt

vjt

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 12,170 posts
:wa080: А студије...
"Do I want to be feared or loved? Um... easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Rekoh da je vise nego zabavna. ;)

Maša

Maša

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,904 posts
Pa fino kažu ljudi :smile2:

kalimero5

kalimero5

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts

Jedna japanska firma predstavila je muški donji veš koji, kako tvrdi, pomaže gubljenju nepotrebnih naslaga oko struka bez velikog napora...............

http://www.blic.co.y...me.php?id=34483

kalimero5

kalimero5

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
http://blic.co.yu/sl...me.php?id=37036

Gojazni zbog štitne žlezde
Autor: CdC/BT | 08.04.2008 - 06:05

Osobe u srednjim godinama kod kojih je rad štitaste žlezde malo usporen, ali se još uvek smatra normalnim, mogu biti sklonije gojaznosti, pokazuje nova studija.

Štitasta žlezda koja je smeštena u vratu, proizvodi hormone koji upravljaju metabolizmom. Kod poremećaja koji se zove hipotireoza, ta žlezda nije dovoljno aktivna, pa uzrokuje simptome kao što su umor, osetljivost na hladnoću, suvu kožu i gojaznost. Ipak nije jasno da li je delovanje štitaste žlezde koje ne prelazi standardne granice povezano s telesnom masom. U studiji objavljenoj u Archives of Internal Medicine, stručnjaci su istraživali vezu između telesne mase i procenta hormona štitaste žlezde (TSH) kod više od 2.400 odraslih osoba srednje dobi.
TSH izlučuje u mozak kako bi podstakao proizvodnju hormona u štitastoj žlezdi. Viši procenta TSH-a u krvi upućuje na srazmerno usporen rad štitaste žlezde. U ovoj studiji su muškarci i žene s srazmerno visokim procentom TSH-a, ali koja je još uvek bila u normalnim granicama, pokazivali veću sklonost ka prekomernoj telesnoj masi od onih s nižom koncentracijom TSH-a. Žene s višim procentom TSH-a dobijale su u proseku 4,5 kilograma više od žena s nižim procentom TSH-a.
Prosečni porast telesne mase kod muškaraca s višom procentom TSH-a naspram onih s nižim procentom tog hormona iznosio je oko dva kilograma.
Prema naučnoj ekipi koju je predvodila Kerolajn S. Foks iz Nacionalnog instituta za srce, pluća i krv u Bethesdi, u Marilendu, treba sprovesti dalja istraživanja da bi se potvrdili zaključci ove studije.

lejla

lejla

Registrovani član

• Members
  • PipPip
  • 1 posts

hahahaha bas ruzan nacin da dokazes da je tvoj izbor bolji time sto kazes da se od Bozen Kozmetike obolijeva
Hajde nema veze
Nemam namjeru da se ubjedjujem ovdje.
Ja samo tvrdim ono sto sam probala i sto znam da je provjereno dobro.
Za tvoju informaciju Bozen regulise bioritam cijelog organizma, probave i sl. i napravljena je od ALGI.
Ako si i malo upucen sta su alge znat ces koliko su one ,,stetne,, po organizam.
Tako ako nesto nisi siguran nemoj da tvrdis kao sto i ja za taj tvoj izbor nisam rekla ni da valja ni da ne valja.Pojma nemam i nisam kompetentna da ih pobijam u kvalitetu.
Eto...lijep pozdrav

Ipak pazlivo sa turbo slankom.Ja sam posle kratke upotrebe dobila hipertenziju.Kako to,neznam ali zaista nije svaciji organizam isti

kec

kec

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 2,669 posts
Poredate tanjire s doruckom, ruckom, i vecerom u jednu liniju....i onda preskocite dorucak...preskocite rucak...preskocite veceru! ;)
ozbiljno, treba biti vrlo oprezan s tim raznoraznim metodama...samo cijede vodu iz organizma...a samim tim moze (ne mora ali oprez) izazvati ozbiljne posljedice po bubrege a i ostalo. Samo umjereno ljudi...upalilo je kod nekoliko ljudi koje poznajem...ja nemam (bar do sada) takvih problema s kilazom.
Listen to music. Not genres.

"Death leaves a heartache no one can heal, love leaves a memory no one can steal."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users