Sign in to follow this  
Followers 0
Platon

Smršati je lako! Pitajte kako.

39 posts in this topic

Herbalife hrana čisti naš organizam od svih toksina i štetnih materija. Ona hrani i jača naš organizam, pomaže mu da se sam izbori sa problemima koje ima. Herbalife reguliše ćelijski metabolizam, odnosno reguliše razmenu materija u organizmu, pa zato kada se vaš metabolizam dovede u red, vaši problemi sa težinom nestaju. Nestaće i Vaši zdravstveni problemi ako su prouzrokovani nepravilnom ishranom. Zašto?

Zato što je Herbalife zdrava hrana, nije lek ni za jednu bolest, ali zato ima lekovito dejstvo, jer je program Herbalife napravljen na 100% prirodnoj tj, biljnoj osnovi.

Osim što možeta da riješite zdravstvene probleme i da se riješite viška kilograma, MOŽETE I DA ZARADITE DO 40% OD PRODAJE OVIH PROIZVODA.

NEMA LAŽI NEMA PREVARE, KOGE ZANIMA BILO ŠTA U VEZI OVOGA NEK SE JAVI NA PRIVATE.

SRETNO

Turbo Slang od Bozen kozmetike je za 10 +

Jedes kao sto si jeo, negladujes a mrsas.

Provjereno i dobro :director:

E vidiš ja znam ljude koji su obolili od toga

doduše nije svačiji organizam isti, al dosta je štetan.

Ovo o čemu ja govorim, možete pogledati na internetu, a i mnogi liječnici (doktori) preporučuju, jer ovo nije samo za mršanje, nego i za regulisanje zdravstvenih problema.

pogledajte malo na WWW.herbalife.com

hahahaha bas ruzan nacin da dokazes da je tvoj izbor bolji time sto kazes da se od Bozen Kozmetike obolijeva

Hajde nema veze

Nemam namjeru da se ubjedjujem ovdje.

Ja samo tvrdim ono sto sam probala i sto znam da je provjereno dobro.

Za tvoju informaciju Bozen regulise bioritam cijelog organizma, probave i sl. i napravljena je od ALGI.

Ako si i malo upucen sta su alge znat ces koliko su one ,,stetne,, po organizam.

Tako ako nesto nisi siguran nemoj da tvrdis kao sto i ja za taj tvoj izbor nisam rekla ni da valja ni da ne valja.Pojma nemam i nisam kompetentna da ih pobijam u kvalitetu.

Eto...lijep pozdrav

a ti nemoj da zapinjes ako nisi probala i jedno i drugo. Ja sam imao problema sa metabolizmom od kad sam poceo da koristim Turbo Slank, Medjutim cim sam prestao da ih koristim pocelo mi je biti bolje, a ovaj proizvod mi je doso ko kec na 12. Pa kad budes u prilici da si probala i jedno i drugo, onda cemo razmijeniti misljenja.

A npominjem da organizam nije isti kod sviju.

Pa i nije lako smršati...sutra je ponedeljak, dan za početak dijete :)

5 kilica da skinem... :icon_rolleyes:

Daleko sam ja od toga Nikola...i ne prepadaj me :) poljuljaćeš mi motivaciju :) što nije problem sa mojim karakterom i apetitom... :)

Daleko sam ja od toga Nikola...i ne prepadaj me :) poljuljaćeš mi motivaciju :) što nije problem sa mojim karakterom i apetitom... :)

Ma salim se Maso...Naravno da ne zelim da te "demotiviram" cak suprotno ,navijam za tebe...Samo naprijed i ne daj se zbuniti... :icon_smile: Nego evo nesto za motivaciju... :)

post-290442-1165414188_thumb.jpg

Ja sam svoju tezinu reguliso izbacivanjem keksa i ostalih slatkisa i naravno kole za vrijeme radnog vremena.

Kupim ja npr Jaffa narandzu prelivenu cokoladom i to spucam dok si reko keks, ne mogu ja to polako...

Cak mi se cini kad predjem odredjenu kilazu, da ne kazem koju, pocnu ledja da me bole, ako samo izgubim 2 kila, prestane :icon_eek:

Sad se vrtim tu na granici :) Cak se mislim da pocnem ici na fitnes, ako mi se bude dalo nakanit, :)

ima ih na svakom cosku...

Ruzan sendvic, nesto izgorilo Nikola... :smile2:

Zdravo narode....

Samo da kazem da ja koristim vec nekih 20-tak dana herbalife,i zadovoljna sam za sad...Probala sam svasta za mrsavljenje ali ovo mi je najbolje do sad...

POZZ...

Znam ja metod za mrsavljenje. Viljuske se odreknem,kasiku probusim, a rukama da jedem vjera mi zabranjuje. :smile2:

Ruzan sendvic, nesto izgorilo Nikola... :smile2:

Maso obustavi dijetu....Nova metoda "klin se klinom izbija", daje najbolje rezultate.Vjeruj mi.... :smile2:

post-76197-1163606023.gif

Srpski_Pentagon.jpg

Koke :icon_wink:

Ko ti je sad pa ovo? :smile2:

Vidis...mogao bi biti.

A ja? :smile2: Dobro, dobro... :icon_wink:

Maso, samo da znas da sam se zabrinuo...Nema te vec duze...Nadam se da to sa dijetom ide sve kako treba...Eto da znas da mislim na tebe...

:icon_smile:

27mrsav.jpg

Znadem da mislis :smile2:

Nego, dok sav posten svijet ide na odmor, Masa rinta... nemam vremena za net...

Vidi novih smajlija, da ih vidim...

:happy10: super su, opet ovaj moj najljepsi ;)

i dobar je Radojica sa travkom i onaj sto se kupa, i srca, eto, odoh sada...

Nego, dok sav posten svijet ide na odmor, Masa rinta...

Kako ide :smile2:

Vidi novih smajlija, da ih vidim...

:happy10: super su, opet ovaj moj najljepsi ;)

I meni ;)

i dobar je Radojica sa travkom i onaj sto se kupa, i srca, eto, odoh sada...

Lijepo spavaj :gitara:

Kako ide :smile2:

Kad se popnem na pazar bice kako treba ;)