Jump to content

Sportski klubovi u Srpskom Sarajevu...

• Please log in to reply
50 replies to this topic

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
Kakvi sve sportski klubovi rade u Srpskom Sarajevu i na kom nivou se takmice...
Kakav je rad sa djecom, gdje treniraju...

ake

ake

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 6,600 posts
  • Interests:Razbribriga
Evo vidim nema odgovora :?
Pitam zato sto moja djeca u Kanadi imaju vrlo malo mogucnosti da naprave bilo sta u sportu...
Npr ne postoje kosarkaski niti fudbalski timovi koji rade bilo sta ozbiljnije sa djecom...
Isto je i sa drugim sportovima, osim hokeja...

plava_orhideja

plava_orhideja

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 749 posts
Imas svega...fudbal,1 i 3 liga, kosarka druga liga, rukomet, odbojka, atletika....pa borilacki sportovi....ja mislim da vise sporotva i ne postoji. :roll:

falcon iv

falcon iv

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 3,757 posts

fk slavija se takmici u premijer ligi bih

fk famos se takmici u 1. ligi rs

kk slavija se takmici u 1. ligi bih

rk slavija se takmici u 1. ligi rs

zok slavija se takmici u 1. ligi rs

u gradu jos postoje dzudo,atletski i sahovki klub.
Posted Image

dejan

dejan

Registrovani član

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
pored ovih sto je falcon iv napisao,ima jos i atletski klub slavija,karate klub igman,karate klub slavija,kik boks,dzudo klub slavija,dzudo klub famos,tekvando klub slavija.ja mislim da je to sve sto ima

ljubicica

ljubicica

Veteran

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 799 posts
IMAMO MI DOSTA TOGA, BRAVO ZA NAS :icon_lol:

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
  • Interests:traveling, online chatting (damn it), drinking coffee, taking a bunch of photos, watching soccer games, walking random streets.. short skirts, tight jeans, .....tell you more later
DŽUDISTI FAMOSA DO 23 GODINE U OBJE KONKURENCIJE NAJBOLJI U RS

Danas je u dvorani Slavije održano Seniorsko prvenstvo RS do 23 godine, čiji je domaćin bio DŽK FAMOS.Na takmičenju je učestvovalo 13 ekipai 100 takmičara.Džudisti FAMOS-a još jednom su pokazali da su nerpikosnoveni u RS-oj i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.Samo takmičenje otvorio je Načelnik opštine I.Ilidža Predrag Kovač koji je poželio dobrodošlicu svim takmičarima i poželio im uspješne borbe.Prije samog takmičenja uručene su i novčane nagrade takmičarima DŽK FAMOS koji su osvojili medalje na minulom Balkanskiom prvenstvu i to Draganu Lučiću za osvojenu zlatnu medalju, Željku Šarabi za osvojenu srebrnu i Stefanu Šiljegoviću za osvojenu bronzanu medalju u konkurenciji kadeta.Takođe je uručen i prigodan poklon za Mitra Mrdića, džudistu Leotara koji je na Balkanskom prvenstvu osvojio zlatnu medalju, a poklon mu je u ime DŽK FAMOS uručio Predsjednik kluba Risto Dabić.
Džudisti FAMOS-a postali su ekipni pobjednici u obje konkurenciji, osvojivši 6 zlatnih, 8 srebrnih i 1 bronzanu.Šampioni su postali Dragan Lučić u kategoriji do 60 kg, Marko Drašković do 73 kg, Slobodan Minić do 90 kg, Dajana Komljenović u kategoriji do 48 kg, Sara Vuković do 57 kg i Jelena Šiljegović do 70 kg.Drugi najboji klub je Srpski Soko iz Zvornika koji se okitijo sa tri zlata i to u muškoj konkurenciji, kategorija do 81 kg Igor Kikić, do 100 kg Rajko Nikolić, te kod djevojaka Verica Vrlješ u kategoriji do 78 kg.Zlata su još osvajali, Mitar Mrdić do 66 kg, Dražen Subotić + 100 kg.U konkurenciji djevojaka, do 52 kg, Aleksandra Jevtić, Panteri, te Ivana Halić u kategoriji do 63 kg, član džudo kluba Policajac iz LaktašaTreba istaći i da je organizacija protekla na visokom nivou bez problema.Na takmičenju je prisustvao i nekadašnji osvajač srebrne Evropske medalje, Dragan Kusmuk koji je na samom početku turnira pozdravljen gromoglasnim aplauzom.
Trener DŽK FAMOS Željko Šiljegović je istakao da je očekivano negova ekipa osvojila najviše medalja, istakavši da je moglo biti i bolje da su neki njegovi takmičari bili spremniji.Šiljegović se zahvalio publici koja je bila danas u dvorani i koja je podržala njegove takmičare.

I intend to live forever. So far, so good.

dejan

dejan

Registrovani član

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
Svaka cast dzudistima!

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
  • Interests:traveling, online chatting (damn it), drinking coffee, taking a bunch of photos, watching soccer games, walking random streets.. short skirts, tight jeans, .....tell you more later

Ima i FK Romanija sa Pala ( 2 liga RS grupa "Jug") . Danas pobijedili na Han Pijesku 0:2. :a034:
Zatim postoji ski-klub 'Romanija" ciji su skijasi veoma uspjesni, kao i atleticari iz istoimenog atletskog kluba.
Koga zanima malo vise o svemu, moze da nadje informacije na http://www.pale.rs.ba/ .

Nije I.Sarajevo samo Dobrinja i Lukavica...

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Šekovići – Romanija 0:1 :pimpovanje:

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Posto pratim desavanja, pogotovu vezana za fudbal u nasem gradu,zelim da pitam ove nase forumase studente, da li oni igraju Studentsku Ligu na Palama. Eto, npr svi znamo da je Pandiani fubaler..pa me zanima da li igra za PMF.

Резултати данашњих утакмица у малом фудбалу:

Полуфинале
Правни факултет – Филозофски факултет 0:2

Факултет физичке културе – Медицински факултет 8:4

За треће мјесто

Правни факултет – Медицински факултет 5:2

Финале

Факултет физичке културе – Филозофски факултет 2:0 :hello2: :navijac:

Наведена такмичења представљају добру припрему за одласке факултетских екипа на њихове „-ијаде“ како би остварили што бољи пласман, као и увертиру за предстојеће, јубиларне, пете Универзитетске студентске игре – УСИГ 2008 чије је одржавање планирано за почетак јуна.

Informacije preuzete sa stranice ssuis.

yossarianba

yossarianba

Veteran

• Administrators
  • PipPipPipPipPip
  • 16,254 posts
  • Interests:Interesantan
Читам вијести на нашем порталу, кад је обновљен рад ОФК Касиндо???

ŠESTICA BEZ BRIGE

Fudbaleri OFK Kasindola poraženi su rezultatom 6:0 u prvoj kontrolnoj utakmici pred početak prvenstva u Trećoj ligi Republike Srpske, grupa Jug od prvoligaša Famosa. U komšijskom obračunu palo je šest golova, ali novi trećeligaš nije ni jednom zatresao protivničku mrežu. Goleada je krenula u 11. minuti kadaje Kreštalica postigao svoj prvi pogodak. Pet minuta kasnije Govedarica je udvostručio prednost Famosa. Kasindo je do poluvremena sačuvao ’’podnošljivih’’ 0:2, ali je u drugom dijelu došlo do pada u igri, što je iskusniji rival znao da kazni.
- Zadovoljan sam igrom iako smo ubjedljivo poraženi. Naše komšije su već u takmičarskoj formi, dok mi treniramo tek petnaestek dana. S druge strane za protivnika smo imali jaku ekipu, tako da nema razloga za brigu. Ova utakmica je bila dobra prilika da uvidimo gdje su naši nedostaci. Ocjena je da moramo malo više poraditi na podizanju fizičke spremnosti i onda neće biti problema kada krene prvenstvo – rekao je trener Kasindola Želimir Milošević.
Za šefa struke Famosa Mirka Marvana ovo je bio jači trening pred prvenstveni susret s Drinom HE koji njegov tim igra u subotu u Višegradu.
- Prije svega izašli smo u susret našem bratskom klubu Kasindolu i moram reći da ćemo ovo činiti češće, jer i nama se ukazuje prilika da dajemo šansu mlađim igračima. Mislim da je ova utakmica pružila dost alijepih akcija i golova i da je bila dobar test pred susret s Drinom HE – rekao je Marvan.

FAMOS – KASINDO 6:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Kreštalica (11), 2:0 Govedarica (16), 3:0 Sikima (47), 4:0 Kreštalica (50), 5:0 Sikima (51), 6:0 Mišović (79). Stadion: SRC Vojkovići. Gledalaca: 100. Sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Dragomir Đajić i Duško Lučić (oba iz Istočnog Sarajeva).

FAMOS: Maslovarić, Đerić, O.Damjanović, Mojević, Popović, Čampara, Kreštalica, Arsenić, Govedarica, Pećanac, Alić. Igrali su još: Ćuković, Ristić, Blagojević, M.Damjanović, Sikima, Vitković, Ćeha, Mišović. Trener: Mirko Marvan.
KASINDO: M.Trnčić, Vujadin, Močević, Bogdanović, J.Kovačević, S.Lubura, Janjić, Sajlović, Gardović, Kuljanin, P.Kovačević. Igrali su još: Borković, Vasiljević, Radulović, S.Trnčić, Žuža, Ž.Lubura, Maunaga, Grubačić, Pandžić. Trener: Želimir Milošević.

Нека буде заборављена десница моја, ако те заборавим, свети Јерусалиме мој, Косово моје и Метохијо моја.

pandiani

pandiani

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,929 posts
  • Interests:fudbal

Posto pratim desavanja, pogotovu vezana za fudbal u nasem gradu,zelim da pitam ove nase forumase studente, da li oni igraju Studentsku Ligu na Palama. Eto, npr svi znamo da je Pandiani fubaler..pa me zanima da li igra za PMF.

Резултати данашњих утакмица у малом фудбалу:

Полуфинале
Правни факултет – Филозофски факултет 0:2

Факултет физичке културе – Медицински факултет 8:4

За треће мјесто

Правни факултет – Медицински факултет 5:2

Финале

Факултет физичке културе – Филозофски факултет 2:0 :hello2: :navijac:

Наведена такмичења представљају добру припрему за одласке факултетских екипа на њихове „-ијаде“ како би остварили што бољи пласман, као и увертиру за предстојеће, јубиларне, пете Универзитетске студентске игре – УСИГ 2008 чије је одржавање планирано за почетак јуна.

Informacije preuzete sa stranice ssuis.

hehe, tek sad viđoh ovu temu :wbeyond:

da, igram za PMF, ali ne igram tu ligu, nego samo na primatijadama. mrsko mi je dolaziti na pale samo radi te utakmice, a i rekose mi da se igra na betonu... :)

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Ne smijes,a? Da te moj Kole razbije na terenu... :) :pimpovanje:

pandiani

pandiani

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,929 posts

Ne smijes,a? Da te moj Kole razbije na terenu... ;) :pimpovanje:

hehe, sljedeca primatijada je akobogda na jahorini... ako budes tu, navrati da vidis pandianija u akciji :)

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Bicu tu. I navraticu svakako da vidim kako to izgleda. A momak koji najbolje igra u ekipi DIF-a,mislim da im je i kapiten bio, je moj rodjeni brat. :)

pandiani

pandiani

Veteran

• Download
  • PipPipPipPipPip
  • 1,929 posts

Bicu tu. I navraticu svakako da vidim kako to izgleda. A momak koji najbolje igra u ekipi DIF-a,mislim da im je i kapiten bio, je moj rodjeni brat. :)

hehe, aj da ga vrbujemo da igra za nas na primatijadi...

ostali ionako dovode profesionalne fudbalere, kao sto je bio slucaj ove godine u canju :icon_rolleyes:

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Bez sale, nije sto je moj pa da ga hvalim, ali super igra mali fudbal. Pa...probajte da ga nagovorite... :)

A znam da dovode profesionalce, pocevsi od ovakvih takmicenja, pa do turnira.

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Citam na nasem portalu..

" Romanija deklasirala Kasindo" :bootyshake: :bend:

kole

kole

Veteran

• Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 4,865 posts
Romanija, u Palama, igrala 1:1 sa Sarajevom.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users